:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Wywiad z Janem Dąbkiem o przetargu na dzierżawę nieruchomości Chyliczkowska 20

Stanowisko Jana Adama Dąbka, byłego starosty piaseczyńskiego o przetargu na wynajem nieruchomości.

Na sesji zwołanej w trybie pilnym przez radnych Rady Powiatu Piaseczyńskiego był obecny także były starosta piaseczyński Jan Adam Dąbek. Wywiad z Janem Dąbkiem o przetargu na dzierżawę nieruchomości Chyliczkowska 20 przeprowadził redaktor  iTV Piaseczno po zakończeniu sesji. Zapraszamy do wysłuchania Pana Adama. Na naszej stronie jest relacja w w/w sesji oraz wywiad z obecnym starostą piaseczyńskim, Wojciechem Ołdakowskim.

Wywiad z Janem Dąbkiem o przetargu na dzierżawę nieruchomości Chyliczkowska 20 komentarze opinie

  • gość 2017-08-14 10:07:32

    Szkoda że itvpiaseczno nie pokazuje co się w powiecie na dobre zmieniło .A były starosta to częsty gość w wywiadach .Czyżby brakowało w powiecie kompetentnych osób do wypowiedzi na różne tematy . Szkoda że polityka nawet zawładnęła lokalną tv.

  • gość 2017-08-14 15:16:30

    kurcze to trochę sprzeczne z tym co mówił starosta ołdakowski... panie dąbek, na pewno mowi pan prawde?

  • Mariusz 2017-08-14 22:19:35

    Jest wywiad z obecnym starostą, jest relacja z sesji. za chwile bedzie pełna relacja z dyskusji po sesji powiatowej dotycząca przetargu na dzierżawę nieruchomości. My nie oceniamy kto ma rację. Przedstawiamy temat.

Dodajesz jako: Zaloguj się