:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Imprezowe Starostwo w Starej Gorzelni w Prażmowie.

Na ostatniej sesji Rady Powiatu 27 listopada zapytaliśmy panią Członka Zarządu, radną Katarzynę Paprocką o imprezę w Starej Gorzelni w Prażmowie. Odpowiedzi brak.

18 listopada miała miejsce impreza zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie w restauracji Stara Gorzelnia w Prażmowie. Chcieliśmy uzyskać informację, kto, z jakiej okazji i za czyje pieniądze bawił się na tej imprezie. Niestety od członka Zarządu Pani Katarzyny Paprockiej informacji nie uzyskaliśmy. W związku z tym w trybie do informacji publicznej w oparciu o art. 61 Konstytucji RP oraz Ustawę o dostępie do informacji
publicznej z dnia 6 września 2001 r. (Dz. U. Nr 112, poz. 1198 z późn. zm.), proszę o udostępnienie następujących informacji:

Kto uczestniczył w w/w imprezie?

Z jakich środków była sfinansowana w/w impreza?

Ile kosztowała organizacja tej imprezy, czy był na niej alkohol? Prosimy o skan faktury.

Prosimy o udostępnienie informacji, ile podobnych imprez i gdzie były organizowane przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie w czasie obecnej kadencji?

Jeśli tak, prosimy o informację o kosztach i dla kogo były organizowane?

 

***Otrzymaliśmy odpowiedź na zadane pytania. Udostępniamy je  poniżej w załączniku. Do odpowiedzi dołączone były dwie kopie faktur jedna na kwotę 4080zł za konsumpcję, druga na kwotę 300zł za transport.***

 Imprezowe Starostwo w Starej Gorzelni w Prażmowie. komentarze opinie

 • Krzysztof Szewczyk 2016-12-08 21:10:07

  brawo TY..........

 • gość 2016-12-15 22:15:58

  Rozumiem że dziennikarz nie ma ciekawszych tematów. Żal.pl

 • gość 2017-01-23 19:25:22

  A był problem z odpowiedzią? Padło pytanie, mogła dać odpowiedź i byłoby po temacie. A w Starostwie w obecnej kadencji urzędnicy dziwią się na każde zadane pytanie. Odpowiedzi w większości brak jakby samodzielnie nie potrafili się wypowiedzieć. To jest żenada.

 • podatnik - niezalogowany 2017-01-23 19:28:45

  A tą pizze to za czyje jedzą? Może by tak sobie w domu szykowali jedzenie i jedli to co przyszykowali sobie w domu a nie za kasę podatników z dostawą pod nos.

 • gość 2018-04-24 07:33:08

  Szczerze to odradzam. Bylem gosciem na weselu. Po rozmowie z Parą Młodą stwierdzam tak. Obsluga beznadziejna, wiecznie czegoś brakowalo na stole. Jak nie przepitki to wodeczki. Co chwila trzeba bylo sie prosic "kelnera" aby uzupelinil braki na stolach. Świadek wiecznie chodzil na zaplecze i zwracał uwagę ze czegoś goscie nie mają. Napoje najtanszej jakosci prosto z biedronki oferowane przez Stara Gorzelnie. Jedzenie bez smaku, przygotowane byle jak na odwal sie. Stół wiejski chyba ok, szczegolnie smalec i ogórki. Co do bimbru oferowanego przez wlasciciela gorzelni to nie polecam. Nie jestem koneserem ale bimbru to nie przypominalo. Raczej jakiś typowy ROYAL z mieszany z cytryną. Moze dlatego był za darmo. Wódka podobno miala byc zmrożona jak to przystalo na ten napój i takie byly zapewnienia przez Pana mlodego. Na stoly przychodzila w temperaturze pokojowej. Stara gorzelnia twierdzi ze bylo za cieplo na dworze "20c" a ich lodówki nie wyrabiały. Fajerwerki odpalone bez niczyjej wiedzy przez Stara Gorzelnie. Wiekszosc weselnikow nie zdazyla na pokaz. Wszystko robione na biegu i bez konsultacji z resztą biesiadników.... aby odbębnić i wygnać gości. Podobno o torcie weselnym zapomnieli że jest taki do wystawienia. Masakra. Dla wlascicieli najwazniejsze to wziąść kase, naobiecywać i tyle. Jedyne co bylo fajne to wystroj wnetrza ale to zasluga budowniczych z tamtych lat. Jesli chcecie miec spieprzona impreze i zaplacic za to, to zapraszam do Starej Gorzelni w Prazmowie. Nastepnym razem nie ide tam na impreze nawet jesli nie bede jej sponsorowal jak bylo teraz. Zmarnowany czas. Gdyby nie bliscy Młodzi ktorzy mnie zaprosili to bym był zniesmaczony takim przyjeciem. Teraz jestem wkurw...ny. NIE POLECAM TAKIEGO DZIADOSTWA, nie te czasy a knajp tego typu jest dużo.

Dodajesz jako: Zaloguj się