:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Dzień Niepodległości. Defilada w Piasecznie

11 Listopada 2017 roku. 99 lat temu Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość. Tego dnia w wielu miejscach w naszym kraju odbywają się uroczystości poświęcone bohaterom tamtego okresu. Mieszkańcy Piaseczna także nie zapominają o nich. Jak co roku po mszy św. w parafii Św. Anny w Piasecznie uroczysty apel przed ratuszem przy Placu Piłsudskiego w obecności władz i mieszkańców, złożenie wieńców pod pomnikiem Józefa Piłsudskiego i Wincentego Witosa, a następnie krótka defilada. Niestety, jak co roku na te jakże ważne uroczystości patriotyczne, przychodzi garstaka mieszkańców. W tym roku było tak samo. W Warszawie na Marszu Niepodległości kilkadziesiąt tysięcy uczestników, w Piasecznie kilkadziesiąt osób.

Dzień Niepodległości. Defilada w Piasecznie komentarze opinie

  • Henryk Pudełko 2017-11-12 18:13:59

    Było świątecznie, była grochówka od FRYDERYKA, uroczystość popsuła aura, ale póżniej było bez deszczu. Spotkałem swoich PRZYJACIÓŁ, którzy zawsze robią dobrą robotę dla mieszkańców naszego miasta. Dzięki Wam, pozdrawiam.

Dodajesz jako: Zaloguj się