:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Redakcja Gmina Piaseczno - Powiat Piaseczyński


Internetowa  Telewizja Piaseczno (iTV Piaseczno.pl) powstała 17 marca 2008 roku.

Jej założycielem i redaktorem naczelnym jest piasecznianin Mariusz Kujaszewski.

Pierwszym materiałem filmowym, który powstał dla iTV Piaseczno była relacja z uroczystego otwarcia Sądu Rejonowego w Piasecznie. Potem udało się zrealizować i przedstawić naszym widzom I Konkurs INTERNETOWEJ  MISS POWIATU PIASECZYŃSKIEGO.

Ciekawym doświadczeniem zawodowym stała się obsługa medialna osiągnięć kulturalnych wszystkich sześciu gmin powiatu piaseczyńskiego w ramach wydarzenia pod nazwą POWIAT PIASECZYŃSKI - KULTURALNĄ STOLICĄ MAZOWSZA.

Już po paru miesiącach działalności na stronie iTV Piaseczno pojawił się cykliczny program informacyjny ALE TYDZIEŃ, który spotkał się z dużą sympatią i zainteresowaniem mieszkańców. Realizacja 108 odcinków tego programu była dla redakcji szkołą trudnej pracy obserwatora i komentatora lokalnej rzeczywistości.

W planach iTV jest wznowienie tego programu w zmienionej, bardziej atrakcyjnej formule.

iTV ma na swoim koncie prezentację około 2000 relacji filmowych, informacji, wywiadów i spotkań. Nasza telewizja rozmawia z mieszkańcami, relacjonuje obrady Rady Gmin i Powiatu, przekazuje newsy kulturalne i sportowe.

iTV Piaseczno.pl jest bardzo dobrze rozpoznawalne i ma swoją wierną publiczność.

Jesteśmy przekonani, że propozycja nowej strony internetowej, jak i dodatkowe możliwości aktywnego kontaktu z widzem oraz internautą – okażą się strzałem w dziesiątkę!

Piszcie do nas i dzwońcie! Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na jakości życia społecznego, na wolności mediów i rozwoju lokalnego społeczeństwa obywatelskiego. Warto jest pracować dla wspólnoty mieszkańców, podejmować czasem bardzo trudne wyzwania, warto pracować dla dobra naszego miejsca na ziemi – bezwzględu na blaski i cienie politycznych zawirowań.  


Dziękując wszystkim przyjaciołom i współpracownikom za pomoc w działalności iTV, powtarzam:

Bądźmy dumni z miast i gmin, w których mieszkamy, ale tak, aby i one mogły być dumne z nas!

Mariusz Kujaszewski
red. naczelny iTV Piaseczno.pl