:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C pochmurno z przejaśnieniami

Niekichaj - aktualne mapy pyleń

 • Powiedz STOP alergii z aplikacją Nie kichaj. Chroń siebie i swoich bliskich przed alergią. Nie kichaj to aplikacja zaprojektowana z myślą o alergikach. Jest to pierwsze kompleksowe narzędzie umożliwiające selekcję alergenów, śledzenie pylenia wybranych alergenów, personalizację komunikatów o pyleniu, stały kontakt z alergologiem czy obserwację innych osób zmagających się z alergią. Aplikacja dostępna w sklepie Google Play.
 •  

  2.      Aplikacja Nie kichaj to pierwsze kompleksowe narzędzie umożliwiające stały kontakt z alergologiem, obserwację profili innych osób zmagających się z alergią czy personalizację mapy pyleń. Powiedz STOP alergii z aplikacją Nie kichaj. Chroń siebie i swoich bliskich przed alergią. Aplikacja dostępna w sklepie Google Play.

   
   

  3.      Nie kichaj to aplikacja zaprojektowana z myślą o alergikach. Główne funkcjonalności aplikacji:

   
  Personalizowane informacje o pyleniu
   
  Chcąc skutecznie monitorować objawy należy zaznaczyć rośliny, na których pyłki jest się uczulonym. Jeśli nie zna się swoich alergenów wysyłane będą komunikaty na temat pylenia dla najpopularniejszych alergenów w Polsce.
   
  Codzienne monitorowanie objawów alergii
   
  Aby monitorować stan swojego samopoczucia należy codziennie uzupełniać objawy w dzienniku. Raportowanie jest zgodne z międzynarodowymi wytycznymi rozpoznawania i leczenia alergicznego nieżytu nosa (kataru siennego), co ułatwi lekarzowi analizę danych historycznych.
   
  Aktualne komunikaty o pyleniu
   
  Aplikacja przesyła aktualne komunikaty o pyleniu dla regionu, w którym się obecnie przebywa.
   
  Planowanie podróży bez alergii
   
  Dzięki tej funkcji w łatwy sposób można zaplanować podróż i sprawdzić stan pylenia w regionie, który stanowi cel podróży. O najnowszym stanie pylenia użytkownik będzie informowany w postaci dodatkowych komunikatów.
   
  Znajdowanie gabinetu alergologicznego
   
  Aplikacja daje możliwość wyszukania w łatwy sposób gabinet alergologiczny w pobliżu miejsca pobytu oraz w całej Polsce.
   
  Udostępnienie swojego profilu znajomym lub lekarzowi
   
  Dzięki aplikacji można dzielić konto z innym użytkownikiem lub udostępnić swój dziennik lekarzowi za pomocą unikalnych numerów PIN przypisanych do konta.

  Aplikacja dostępna pod adresem http://www.niekichaj.pl/

  Niekichaj - aktualne mapy pyleń komentarze opinie

  Dodajesz jako: Zaloguj się

  Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl