:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  32°C bezchmurnie

KOD STAN UMYSŁU?

Kiedy: 2016-10-25 , godzina: 19:00 | Gdzie: Piaseczno

Śmieszna sytuacja.
Na spotkaniu z Adamem Michnikiem ps. TW ADAŚ, który być może nie powinien w ogóle zostać zorganizowany wg prawa, ubawilem się aż do łez . Nie dość że Adam Michnik wszystkich odpowiadających za Brexit, eurosceptykow którzy chcą jedynie wiekszej suwerenności poszczególnych krajów wyzywa od faszystów, porównuje teraźniejsze rządy PIS-U do Putina czyli ze u nas jest dyktatura, opozycja jest bita przesladowana, dochodzi do gwałtów i mordów, to na dodatek mieliśmy wielka wojnę na robienia zdjęć z komórki. Tak tak dobrze słyszycie.....
Wiecie co? Ja zawsze uważałem ze lewica w tym KOD to stan umysłu ale czegoś takiego nigdy sie nie spodziewałem . Przykładowo siedzimy sobie z tyłu a na nasz sektor trzy komórki nagrywające robiące zdjęcia w naszą stronę. Cały czas :-D Jak kolega z ONR-u nagrał coś, ten Pan na zdjęciu z prawej który cały czas po kryjomu robił nam zdjęcia fotki filmiki, chcąc się na nas zemścić zrobił zdjęcia centralnie przed naszymi twarzami. Choroba czy co? Czy wy to rozumiecie? :-D Zaraz potem widziałem przy wyjściu ewakuacyjnym że wykonywali telefony patrząc sie w naszą strone.
Po spotkaniu podszedłem do Narodowcow którzy wyszli nieco wcześniej ode mnie. Dowiedziałem sie ze po to nam robili fotki żeby potem powysylac po szkołach do nauczycieli, żeby mieli na nich oko i mówiąc wprost prześladować naukowo czyli na przykład zanizac oceny. Jeśli to jest prawda to ciesze się ze ktoś mnie bierze za licealiste ;-) a tak na serio uważam że jest to już przegięcie i najwyższy poziom hipokryzji KOD-u mówiącego tyle o wolności słowa i tolerancji.... Dlatego apel do wszystkich uczniów którzy myślą inaczej niz Kod i "Adaś" Michnik. Uważajcie na siebie.
PS. Adam Michnik na zadane pytanie przez Pawła Dziekanowskiego, co takiego złego zrobił PIS jemu i jego środowisku i co dokładnie źle zrobił ogólnie odsyłal tylko do czytania Newsweeka, itp. To co to Panie Adamie? Nie wiecie sami o co wam chodzi?
foto: Własne/ /Wojciech Doliński

KOD STAN UMYSŁU? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl