:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia

Pokazy powietrzne, akrobacje oraz niesamowite samoloty sprawiają, iż na Air Show do Radomia każdego roku ściągają setki osób. Pojawiają się wielbiciele lotnictwa, jak i ci, którzy na pikniku są pierwszy raz. Organizatorzy spodziewają się, że w tym roku na radomskim lotnisku w Sadkowie będzie komplet widowni. Śpieszcie się po bilety. Rozchodzą się nadzwyczaj szybko, a Air Show 2018 rusza już 25 sierpnia.


25 i 26 dzień sierpnia to prawdziwe święto dla osób związanych  z lotnictwem, zarówno zawodowo i amatorsko. Pokazy Air Show 2018 w Radomiu będą częścią ogólnonarodowych obchodów stulecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, oraz również obchodów stulecia lotnictwa wojskowego. To będzie specjalna odsłona, na jaką organizatorzy przygotowali również szczególne atrakcje.


W programie imprezy przewidziano pokazy pilotów z przeszło dwudziestu Państw Europy i Świata. Pośród lotniczych sław pojawią się przedstawiciele m.in. Włoch, Hiszpanii, Chorwacji, Finlandii, czy Niemiec.


Wszystkie osoby, które pojawią się na tegorocznym Air Show w Radomiu będą miały szansę podziwiać przelot dęblińskiej grupy Biało – Czerwone Iskry wraz z Boingiem 787-9 Dreamliner Polskich Linii Lotniczych LOT. Maszyna została „odziana” w narodowe barwy z okazji 100 – lecia odzyskania Suwerenności. To będzie premierowy taki przelot w historii wszystkich edycji Air Show Radom.


Pokazy powietrzne w Radomiu będą w tym roku wyjątkowe. Dwa dni pełne ewolucji, spotkań z najlepszymi pilotami oraz szansa obejrzenia samolotów, jakie na co dzień nie są dostępne. Ponadto to okres, w którym startujący razem będą Świętować stulecie lotnictwa wojskowego oraz odzyskanie przez Polskę Niepodległości. Cały harmonogram Air Show 2018 Radom widoczny jest na stronie organizatora http://airshow.wp.mil.pl/strony/program-20184/


Osoby odpowiedzialne za piknik lotniczy ostrzegają przed zakupem biletów z niewiadomych źródeł. Jednym miejscem, gdzie sprzedawane są bilety na pokazy jest serwis ebilet.pl i dostępne są pod adresem https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/air-show/


Pokazy lotnicze Air Show w Radomiu to doskonały plan na to, by spędzić ten ostatni weekend sierpnia rodzinnie i aktywnie. Prócz pokazów w powietrzu wykonane będą też miejsca, na których fachowcy przedstawią historię lotnictwa. Edukacyjne strefy tematyczne oraz kąciki dla dzieci zapewniają znaczną ilość wiedzy oraz zabawy. Dzieci do lat 6 wchodzą za darmo z rodzicem albo opiekunem prawnym, który posiada bilet. Regulamin wejścia na pokazy lotnicze w Radomiu znajduje się na stronie http://airshow.wp.mil.pl/strony/bilety-air-show-2018k/


Zdobądź bilet już teraz i weź udział w największym pikniku lotniczym w Polsce. Organizatorzy, co roku stawiają sobie wysoko poprzeczkę, dzięki czemu każda edycja jest miłym zaskoczeniem dla uczestników. Bądź częścią historii narodowego lotnictwa. Odkryj bohaterów oraz tych, którzy codziennie wzbijają się w powietrze dla Ojczyzny. Gwarantujemy ponadczasowe emocje. Weź najbliższych i przygotujcie się na prawdziwy odlot.

 

Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl