:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  32°C bezchmurnie

9 miejsce=3 miejsce

Kiedy: 2016-11-28 , godzina: 17:05 | Gdzie: Polska

Jak podaje portal "Sportowe Fakty,"  sztangista Tomasz Zieliński, który został wykluczony z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich za doping otrzyma brązowy medal z przed czterech lat w Londynie gdzie zajął tam 9 miejsce. 
Jak czytamy na Sportowych Faktach: "Wykluczony z reprezentacji olimpijskiej w Rio de Janeiro z powodu dopingu sztangista Tomasz Zieliński decyzją MKOl otrzyma… brązowy medal za występ na igrzyskach cztery lata wcześniej, w 2012 roku!".  Lista zawodników która została zdyskwalikowana za doping w 2012 roku to Kazach Ilja Iljin (złoty medalista), Rosjanin Aleksander Iwanow (srebrny medal), Mołdawianin Anatoli Ciricu (brązowy medla), Andriej Demianow z Rosji (4. miejsce), Azer Intiqam Zairow (6. miejsce) i Almas Uteszow z Kazachstanu (7. miejsce).  Gdybym miał podsumować tą całą aferę powiedziałbym jedno. Jesto to skandal!!!. To nie są pierwsze takie przypadki i prosze zauważyć jacy zawodnicy są przyłapywani. Albo sami Rosjanie albo obywatele krajów post-sowieckich, gdzie za sojuza taki doping był zawsze praktykowany.  Mój tata opowiadał że jak kiedyś  w latach 80-tych na Czechosłowacji, chodził na siłownie, widział  że trener pewnego zawodnika wstrzykiwał dziwną substancję. Kiedy sie go zapytał dlaczego to robi on mu odpowiedział "Młody bo tak  każdy robi. Inaczej nie masz  żadnych szans w tym sporcie."   Jak widać do tej pory nic się nie zmieniło. 
Wiecej moich wypocin pod tym linkiem: http://psnews.com.pl/zajal-9-miejsce-po-trzech-latach-dostanie-brazowy-medal/

9 miejsce=3 miejsce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl