<![CDATA[itvpiaseczno.pl - ]]> https://itvpiaseczno.pl/rss pl <![CDATA[Rusza Festiwal 321 Impro!]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/rusza-festiwal-321-impro/500400 Friday, 17 August 2018 13:03:27 +0200 <![CDATA[Spektakl Biblia w skróconej i plenerowej wersji]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/spektakl-biblia-w-skroconej/500370 Friday, 17 August 2018 11:14:17 +0200 <![CDATA[Kryptonim U.N.C.L.E. w Piasecznie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/kryptonim-uncle/500272 Thursday, 16 August 2018 22:53:58 +0200 <![CDATA[Uratowano psa, którego ze skrępowanymi łapami i w worku wrzucono do wody]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/uratowano-psa-ktorego/500271 Wednesday, 15 August 2018 22:52:00 +0200 <![CDATA[Uwieliny Summer CUP - Zapraszamy na turniej siatkówki plażowej dla amatorów]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/uwieliny-summer-cup/499963 Tuesday, 14 August 2018 15:05:08 +0200 <![CDATA[Podejrzewany o kradzież pieniędzy w rękach policji]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/podejrzewany-o-kradziez/499777 Tuesday, 14 August 2018 01:57:00 +0200 <![CDATA[31- latek zatrzymany przez kryminalnych, mienie odzyskane]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/31-latek-zatrzymany/499776 Monday, 13 August 2018 17:53:56 +0200 <![CDATA[Areszt za podpalenie, niszczenie mienia i znęcanie się nad rodziną]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/areszt-za-podpalenie/499774 Sunday, 12 August 2018 17:51:00 +0200 <![CDATA[Poszukiwani w rękach policjantów z wydziału kryminalnego]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/poszukiwani-w-rekach/499493 Saturday, 11 August 2018 14:14:23 +0200 <![CDATA[6-latek wezwał policjantów do nieprzytomnego ojca]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/6-latek-wezwal-policjantow/499491 Friday, 10 August 2018 14:10:00 +0200 <![CDATA[Konstancin Gra Dla Karoliny]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/konstancin-gra-dla-karoliny/498974 Wednesday, 8 August 2018 13:59:34 +0200 <![CDATA[Comedy Impro Banda]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/comedy-impro-banda/498973 Wednesday, 8 August 2018 13:56:23 +0200 <![CDATA[Niepodległa w muzycznych obrazach]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/niepodlegla-w-muzycznych/498970 Wednesday, 8 August 2018 13:52:38 +0200 <![CDATA[Porównujesz, czy przepłacasz?]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/porownujesz-czy-przeplacasz/498911 Wednesday, 8 August 2018 10:20:25 +0200 <![CDATA[Śmiertelny wypadek na krajowej 79 w Żabieńcu]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/smiertelny-wypadek-na/498844 Tuesday, 7 August 2018 17:16:10 +0200 <![CDATA[Spacer historyczny z przewodnikiem]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/spacer-historyczny-z/498771 Tuesday, 7 August 2018 12:25:09 +0200 <![CDATA[Rekiny Wojny w piaseczyńskim kinie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/rekiny-wojny-w-piaseczynskim/498657 Monday, 6 August 2018 23:33:48 +0200 <![CDATA[Dopalacze – Apel Policji do rodziców i opiekunów]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/dopalacze-apel-policji/498583 Monday, 6 August 2018 13:08:29 +0200 <![CDATA[Bezpieczne wakacje 2018]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/bezpieczne-wakacje-2018/498451 Sunday, 5 August 2018 14:26:30 +0200 <![CDATA[Włamał się poprzez kanał wentylacyjny, wracając zarwał się pod nim sufit]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/wlamal-sie-poprzez/498366 Saturday, 4 August 2018 14:06:03 +0200 <![CDATA[Air Show Radom 2018 już pod koniec sierpnia]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/air-show-radom-2018-juz/498287 Friday, 3 August 2018 18:59:02 +0200 <![CDATA[Zatrzymano podejrzewanego o rozprowadzanie środków odurzających]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/zatrzymano-podejrzewanego/498279 Friday, 3 August 2018 17:38:08 +0200 <![CDATA[Art Park - warsztaty malarskie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/art-park--warsztaty/497960 Friday, 3 August 2018 10:31:00 +0200 <![CDATA[Kino Plenerowe - Przełęcz ocalonych]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/kino-plenerowe--przelecz/497955 Thursday, 2 August 2018 10:19:02 +0200 <![CDATA[Koncert Letni - Poco Leggero]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/koncert-letni--poco/497938 Thursday, 2 August 2018 09:25:14 +0200 <![CDATA[Klucz do wieczności w kinie na skwerze Kisiela]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/klucz-do-wiecznosci/497493 Wednesday, 1 August 2018 22:01:13 +0200 <![CDATA[Grillowanie w parawanie, czyli Polak na wakacjach]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/grillowanie-w-parawanie/495588 Wednesday, 1 August 2018 00:02:00 +0200 <![CDATA[Dzień Policjanta w Powiecie Piaseczyńskim]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/dzien-policjanta-w-powiecie/487140 Tuesday, 31 July 2018 15:48:06 +0200 <![CDATA[Wakacyjne Kino za Rogiem - sierpień, filmy dla dojrzałych widzów]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/wakacyjne-kino-za-rogiem/484536 Tuesday, 31 July 2018 06:40:00 +0200 <![CDATA[Wakacyjne Kino za Rogiem - sierpień, filmy dla dzieci]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/wakacyjne-kino-za-rogiem/484535 Tuesday, 31 July 2018 06:33:35 +0200 <![CDATA[Uzdrowisko Konstancin-Zdrój otwiera Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/uzdrowisko-konstancin-zdroj/484510 Monday, 30 July 2018 21:36:40 +0200 <![CDATA[Scorpions w Łodzi zagrali dla Kory]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/scorpions-w-lodzi-zagrali/484506 Monday, 30 July 2018 21:24:57 +0200 <![CDATA[Jak wziąć pożyczkę bez przelewania grosza weryfikacyjnego?]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/jak-wziac-pozyczke/484364 Monday, 30 July 2018 11:23:41 +0200 <![CDATA[52. sesja Rady Powiatu]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/52-sesja-rady-powiatu/484319 Monday, 30 July 2018 09:04:35 +0200 <![CDATA[Święto Policji i festyn Piaseczno Kocha Rower]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/swieto-policji-i-festyn/484257 Sunday, 29 July 2018 15:58:55 +0200 <![CDATA[Poszukiwany Koordynator do Klubu Seniora]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/poszukiwany-koordynator/484134 Saturday, 28 July 2018 09:34:39 +0200 <![CDATA[Komunikat pogodowy - upał]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/komunikat-pogodowy/484024 Friday, 27 July 2018 13:32:15 +0200 <![CDATA[Wizerunek grupy osób podejrzewanych o dewastację w Parku Zdrojowym w Konstancinie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/wizerunek-grupy-osob/484022 Friday, 27 July 2018 13:29:25 +0200 <![CDATA[Burze z opadami deszczu]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/burze-z-opadami-deszczu/483805 Thursday, 26 July 2018 12:21:55 +0200 <![CDATA[Księgowy w kinie plenerowym]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/ksiegowy-w-kinie-plenerowym/483703 Wednesday, 25 July 2018 21:15:15 +0200