<![CDATA[itvpiaseczno.pl - ]]> https://itvpiaseczno.pl/rss pl <![CDATA[Artysta i modelka]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/artysta-i-modelka/610603 Saturday, 16 February 2019 03:50:00 +0200 <![CDATA[Koncert Marka Majewskiego]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/koncert-marka-majewskiego/610602 Friday, 15 February 2019 22:48:43 +0200 <![CDATA[Madame Butterfley]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/madame-butterfley/609841 Thursday, 14 February 2019 09:08:50 +0200 <![CDATA[Warsztaty o zagrożeniu narkomanią i przemocą wśród młodzieży szkolnej]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/warsztaty-o-zagrozeniu/609763 Wednesday, 13 February 2019 20:31:05 +0200 <![CDATA[Warsztaty Rodzinne]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/warsztaty-rodzinne/609731 Wednesday, 13 February 2019 16:50:08 +0200 <![CDATA[Bezsenna Noc w Hugonówce]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/bezsenna-noc-w-hugonowce/609730 Wednesday, 13 February 2019 16:46:24 +0200 <![CDATA[Skrzydlaty odlot na Bajkowej Niedzieli]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/skrzydlaty-odlot-na-bajkowej/609465 Tuesday, 12 February 2019 22:13:04 +0200 <![CDATA[Spotkanie Tożsamość Piaseczna]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/spotkanie-tozsamosc/609463 Tuesday, 12 February 2019 22:11:02 +0200 <![CDATA[Frida Kahlo i jej wyobraźnia]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/frida-kahlo-i-jej-wyobraznia/609462 Tuesday, 12 February 2019 22:09:00 +0200 <![CDATA[Imieniny Konstancji]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/imieniny-konstancji/609417 Tuesday, 12 February 2019 16:05:55 +0200 <![CDATA[Kasia Dereń walentynkowo]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/kasia-deren-walentynkowo/609413 Tuesday, 12 February 2019 15:54:06 +0200 <![CDATA[Spirituals Singers Band]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/spirituals-singers-band/608880 Sunday, 10 February 2019 12:37:35 +0200 <![CDATA[Zatrzymani za kradzieże i włamania]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/zatrzymani-za-kradzieze/608877 Sunday, 10 February 2019 12:30:31 +0200 <![CDATA[Refluks żołądkowo - przełykowy. Spotkanie z dietetykiem.]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/refluks-zoladkowo/608714 Saturday, 9 February 2019 09:00:07 +0200 <![CDATA[Natychmiastowa reakcja służb uratowała życie 66- letniej kobiecie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/natychmiastowa-reakcja/608189 Thursday, 7 February 2019 01:02:00 +0200 <![CDATA[Pewniak w Piasecznie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/pewniak-w-piasecznie/608207 Wednesday, 6 February 2019 22:34:45 +0200 <![CDATA[Koncert Punk Sounds]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/koncert-punk-sounds/608205 Wednesday, 6 February 2019 22:29:10 +0200 <![CDATA[Kolizje, pościg, narkotyki i nielegany pobyt]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/kolizje-poscig-narkotyki/608186 Wednesday, 6 February 2019 20:00:43 +0200 <![CDATA[Tomek Lipiński z zespołem]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/tomek-lipinski-z-zespolem/607994 Wednesday, 6 February 2019 06:47:54 +0200 <![CDATA[Leżała w śniegu i na odludziu]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/lezala-w-sniegu-i/608184 Tuesday, 5 February 2019 07:58:00 +0200 <![CDATA[Kradzionym autem jazdę skończyli na kościelnym ogrodzeniu]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/kradzionym-autem-jazde/607725 Monday, 4 February 2019 21:38:37 +0200 <![CDATA[Czy nas jeszcze pamiętasz?]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/czy-nas-jeszcze-pamietasz/607450 Monday, 4 February 2019 01:48:00 +0200 <![CDATA[Agnieszka Hekiert na Wtorku Jazzowym]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/agnieszka-hekiert-na/607447 Sunday, 3 February 2019 18:39:42 +0200 <![CDATA[Związek Otwarty]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/zwiazek-otwarty/607449 Sunday, 3 February 2019 08:45:46 +0200 <![CDATA[Serca biciem]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/serca-biciem/607270 Saturday, 2 February 2019 11:00:31 +0200 <![CDATA[Tragiczny wypadek w Solcu na krajowej 79]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/tragiczny-wypadek-w-solcu/606870 Thursday, 31 January 2019 13:51:58 +0200 <![CDATA[Spektakl SUPERMENKA]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/spektakl-supermenka/606866 Thursday, 31 January 2019 13:48:39 +0200 <![CDATA[Tata bez krawata]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/tata-bez-krawata/606861 Thursday, 31 January 2019 13:34:21 +0200 <![CDATA[Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/niechronieni-uczestnicy/606703 Wednesday, 30 January 2019 19:37:16 +0200 <![CDATA[Miał 4-letni zakaz, przyjechał pod komisariat]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/mial-4-letni-zakaz/606702 Wednesday, 30 January 2019 19:35:03 +0200 <![CDATA[Co warto zobaczyć i zjeść w Piasecznie?]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/co-warto-zobaczyc-i/606336 Tuesday, 29 January 2019 12:38:19 +0200 <![CDATA[Wydarzenia Centrum Kultury w lutym 2019]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/wydarzenia-centrum-kultury/606174 Monday, 28 January 2019 22:14:34 +0200 <![CDATA[Bezpieczne Ferie 2019]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/bezpieczne-ferie-2019/606155 Monday, 28 January 2019 19:49:15 +0200 <![CDATA[Zbiórka charytatywna dla Michała Lorens]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/zbiorka-charytatywna/606154 Monday, 28 January 2019 19:44:02 +0200 <![CDATA[Awanturka z leśnego podwórka]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/awanturka-z-lesnego/605777 Sunday, 27 January 2019 00:45:47 +0200 <![CDATA[Kontrole autokarów podczas ferii zimowych]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/kontrole-autokarow-podczas/605776 Saturday, 26 January 2019 21:42:05 +0200 <![CDATA[Posiadał broń palną, amunicję, znaczną ilości narkotyków]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/posiadal-bron-palna/605772 Saturday, 26 January 2019 21:14:12 +0200 <![CDATA[Zatrzymano kuriera, który nie dostarczał przesyłek z sukienkami]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/zatrzymano-kuriera-ktory/605771 Saturday, 26 January 2019 21:12:33 +0200 <![CDATA[Incidental Music i Wieża Bajzel w Piasecznie]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/incidental-music-i-wieza/605768 Saturday, 26 January 2019 21:00:58 +0200 <![CDATA[Zasady rekrutacji do szkół średnich 2019/20 w Powiecie Piaseczyńskim]]> https://itvpiaseczno.pl/artykul/zasady-rekrutacji-do/605175 Thursday, 24 January 2019 19:58:13 +0200