:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Trainee / Stażysta w Dziale R&D i Jakości (wygasło)

Zdjęcie Trainee / Stażysta w Dziale R&D i Jakości Praca Piaseczno
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-03-16 09:47:45

Brueggen Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy wiodącym producentem płatków śniadaniowych w sektorze private label
na rynku europejskim. W Polsce działamy od 1999 roku i w chwili obecnej do naszego zakładu produkcyjnego w Wildze, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Trainee / Stażysta- Z nami zdobądź doświadczenie!
(Dział R&D, Jakości, Laboratorium)

Miejsce pracy: Wilga (pow. garwoliński)
Region: mazowieckie

Oferujemy:
• 3- modułowy, płatny staż obejmujący Dział R&D, Jakości, Laboratorium
• Pracę pod okiem mentorów - doświadczonych pracowników, którzy wspierają i oceniają rozwój Stażystów; dzięki temu zdobędziesz niezbędną praktykę
• Możliwość poznania firmy, jej struktury, specyfiki działania, zasad i wartości
• Aktywny udział w projektach i zadaniach
• Stałe zatrudnienie dla najlepszych stażystów na jednym ze stanowisk w strukturze naszej organizacji

Oczekiwania wobec kandydatów:
• Absolwenci studiów wyższych, kierunek: Technologia Żywności, Bezpieczeństwo Żywności lub kierunki pokrewne
• Odbyte praktyki studenckie będą dodatkowym atutem
• Dobra znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego
• Znajomość środowiska MS Office
• Komunikatywność
• Otwartość na nowe zadania
• Umiejętność adaptacji do nowych warunków i sytuacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem „Stażysta w Dziale R&D” na adres: [email protected]

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Brüggen Polska Sp. z o.o. zawartych w przedstawionych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w którym biorę udział (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych). Zgadzam się na to, że moje dane osobowe będą przechowywane przez okres do 1 roku od momentu zakończenia rekrutacji. Po upływie tego okresu dane zostaną usunięte. Jestem świadomy/a, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych, prawo ich poprawiania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, prawo do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych. Jestem świadomy/a, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych z bazy kandydatów firmy Brüggen Polska Sp. z o.o.
Kontakt do Brüggen Polska Sp. z o.o.: [email protected]

Jeśli moje dokumenty aplikacyjne spełniają kryteria innego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Brüggen Polska Sp. z o.o. niż ten na który obecnie aplikuję, to wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również i w tym procesie. Zasady zgody pozostają wówczas takie same jak dla procesu, na który aplikuję.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

FIRMA FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI VIDEOFILMOWANIE MARIUSZ KUJASZEWSKI z siedzibą w Piaseczno 05-500 , Sierakowskiego 12c

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"