Wiadomości

 • Uciekła podczas udzielanej jej przez pogotowie pomocy

  Funkcjonariusze z komisariatu policji w Tarczynie, doprowadzili do szczęśliwego finału prowadzonych przez siebie poszukiwań. W lesie szukali kobiety, która uciekła w trakcie udzielanej jej pomocy przez załogę pogotowia ratunkowego. 41- letnia kobieta trafiła już do szpitala. „Pomagamy i chronimy” tymi słowami kierujemy się w naszej codziennej służbie.Do oficera dyżurnego komisariatu policji w Tarczynie zadzwonił lekarz z karetki pogotowia ratunkowego i poprosił o pilną pomoc. Z ustaleń wynikało, że w trakcie udzielania pomocy 41- letniej pacjentce, ta nagle wyrwała się i pobiegła w kierunku pobliskiego lasu. Wezwana na pomoc policyjna załoga natychmiast udała się w wskazany im rejon. Po trwających kilkanaście minut poszukiwaniach, policjanci odnaleźli kobietę w leśnym zagajniku i bezpiecznie doprowadzili ją do karetki pogotowia, która zabrała ją do szpitala. „ Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, tymi słowami kierujemy się w naszej codziennej służbie. js kpppiaseczno.policja.waw.pl


 • Rodzinne Święto Biegania

  Zapraszamy na VIII edycję Półmaratonu Tarczyńskiego


 • Spacer po ul. Kościuszki

  15 lipca odbędzie się kolejny spacer historyczny ulicami Piaseczna. Tym razem odkryjemy ciekawostki, postaci i historie z życia miasta związane z ulicą Kościuszki. Start godz. 10.00 przy ratuszu.


 • Najlepszy w Kinie Plenerowym

  13 lipca 2018 roku na skwerze Kisiela o godz. 21.30 odbędzie się drugi z zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu “Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2018”. Tego dnia zobaczymy biograficzny film pt: “Najlepszy” (2017), opowiadający o historii życia Jerzego Górskiego, który mimo wielu przeciwnościom został mistrzem świata w podwójnym triatlonie.


Co? Gdzie? Kiedy?

więcej imprez

Ogłoszenia

Korki - mapa online


Aktualne natężenie ruchu w Piaseczno
szybko           wolno

Pogoda Piaseczno


20°C

  słabe, przelotne opady deszczu

 • ciśnienie: 1008 hPa
 • wiatr: 1 m/s
 • wschód: 04:35:15
 • zachód: 20:47:59

pełna prognoza pogody

Baza Firm

pełna wersja portalu