Wiadomości

 • Wieczór filmowy z Tomem Hanksem

  W Hugonówce na dużym ekranie zobaczymy jeden z najnowszych filmów z Tomem Hanksem w roli głównejW piątek, 16 listopada o godz. 19 Konstanciński Dom kultury przy ul. Mostowej 15 zaprasza na wieczór filmowy z Tomem Hanksem. Aktor, reżyser, producent, pasjonat motoryzacji i właściciel malucha czyli kultowego fiata 126p. Jako jeden z nielicznych aktorów dwa razy z rzędu zdobył statuetkę Oscara za najlepszą rolę męską – najpierw za film „Filadelfia”, a rok później za „Forresta Gumpa”. Może pochwalić się aż 5 nominacjami do tej prestiżowej nagrody i wieloma pamiętnymi rolami w wybitnych filmach u boku najlepszych reżyserów. Świetny zarówno w komediach, jak i w rolach dramatycznych. Pokażemy jeden z najnowszych filmów z jego udziałem - amerykański dramat polityczny z 2017 roku inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Wstęp wolny.  Informacje o tytule filmu można uzyskać, dzwoniąc pod nr tel. 22 484 20 20 lub pisząc na adres mailowy biuro@konstancinskidomkultury.pl.


 • Warsztaty Rodzinne w Hugonówce

  Wspólnie z instruktorem będziecie mogli ozdobić drewniane pudełkaNie macie gdzie przechowywać swoich skarbów, biżuterii czy bibelotów? Zapraszamy na warsztaty rodzinne, które w sobotę 17 listopada o godz. 15 odbędą się w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15. Wspólnie z instruktorem będziecie mogli ozdobić drewniane pudełka. Wykorzystacie do tego farby, cekiny, kolorowy papier, włóczkę. Wszystko, co podpowie wam wyobraźnia. Konstanciński Dom Kultury zachęca także do przyniesienia własnych, starych, zniszczonych drewnianych pudełek i skrzynek. Zostaną odnowione i pomysłowo ozdobione. Udział w warsztatach – 5 zł/os.


 • Wrzosowiska

  V Przegląd Twórczości Artystycznej SeniorówW niedzielę, 18 listopada o godz. 16 już po raz piąty w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędą się Wrzosowiska. To doroczny przegląd twórczości konstancińskich seniorów, których aktywność może być inspiracją dla innych, a pogody ducha pozazdrościłby im niejeden dwudziestolatek. W przeglądzie uczestniczą zarówno zespoły artystyczne, jak i indywidualni wykonawcy lub twórcy. Wśród występów popisy taneczne i wokalne, pokaz mody, przedstawienia teatralne i kabaretowe. Nie zabraknie poezji, malarstwa i rękodzieła. Podczas koncertu swoje dziesięciolecie będzie uroczyście obchodził chór Cantabile. Wstęp wolny.


 • “PROT I FILIP POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”

  “PROT I FILIP POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”   To kolejne spotkanie z wesołymi przyjaciółmi. Tym razem spotkają się ze sobą w Wigilię. Przygotowują się na przyjście Mikołaja. Prot upiekł świąteczny piernik, Filip ubiera choinkę i śpiewa kolędy. Rozmawiają o wymarzonych prezentach i w świątecznej atmosferze oczekują na przyjście upragnionego gościa. Nagle orientują się, że zapomnieli napisać do niego list! Ten “mały” szczegół rozpęta istną lawinę zabawnych wydarzeń. Jak to możliwe, że w tak małym miasteczku zmieści się Renifer Rudolf? Czy rzeczywiście w Wigilię zwierzęta mówią ludzkim głosem? Czemu opłatek jest taki cienki? Dlaczego Jezuskowi w żłobku nie było zimno? Na te i inne pytania, odpowiemy Wam w spektaklu. Dużym walorem naszego spektaklu jest czynny udział dzieci w przedstawieniu, które wraz z bohaterami ubierają choinkę, pomagają w śpiewaniu kolęd i świątecznych pios


Co? Gdzie? Kiedy?

więcej imprez

Ogłoszenia

Korki - mapa online


Aktualne natężenie ruchu w Piaseczno
szybko           wolno

Pogoda Piaseczno


4°C

  pochmurno z przejaśnieniami

 • ciśnienie: 1039 hPa
 • wiatr: 3.6 m/s
 • wschód: 06:58:08
 • zachód: 15:42:39

pełna prognoza pogody

Baza Firm

pełna wersja portalu