:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Żywiołak. Wianki nad Stawem, Gruszki na Wierzbie, Mysiadło

Kiedy: 2017-06-24 , godzina: 15:00 | Gdzie: Mysiadło, nad stawem.

Koncerty, Żywiołak Wianki Stawem Gruszki Wierzbie Mysiadło - zdjęcie, fotografia

24.06.2017 r. godz. 15.00-22.00 - Wianki w Mysiadle - rodzinna impreza plenerowa oraz przegląd GOK "Gruszki na Wierzbie 2017". Gwiazda wieczoru: zespół ŻYWIOŁAK. Organizatorzy: GOK Lesznowola, Panie Przodem, Sołectwo Mysiadło pod patronatem Wójta i Samorządu Gminy Lesznowola. Miejsce: nad stawem w Mysiadle.

Zespół  ŻYWIOŁAK  to grupa folkowa tworząca muzykę i teksty czerpiąc inspirację ze starosłowiańskich obrzędów i legend. W kwietniu 2006 roku grupa zdobyła Grand Prix  na Festiwalu Muzyki Folkowej Polskiego Radia „Nowa Tradycja” . Żywiołak gra koncerty na wielu plenerach i w klubach na terenie całego kraju i za granicą. Promował kulturę polską w Moskwie, Budapeszcie i Wiedniu,  a także w Niemczech, Norwegii, Danii, Czechach, na Węgrzech, Litwie i Syberii. A teraz polskiego gwiazda folku zagra w Mysiadle nad stawem podczas tegorocznych Wianków!

Żywiołak. Wianki nad Stawem, Gruszki na Wierzbie, Mysiadło komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Koncerty, Lesznowola - więcej informacji