:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C rozproszone chmury

Życie bez barier

Zdrowie, Życie barier - zdjęcie, fotografia

Problemy z poruszaniem się to kłopot, który często dotyka osoby w starszym wieku. Osłabienie mięśni i układu kostnego, a także przebyte choroby lub wypadki mogą spowodować niedowład kończyn dolnych lub znaczne ograniczenia w komfortowym chodzeniu. W takim przypadku można zastosować specjalistyczny sprzęt, który pozwoli przywrócić wygodę i umożliwić odpowiednie poruszanie się. Wśród urządzeń dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na skutery dla niepełnosprawnych od firmy Horyzonty Bez Granic. Proponowane rozwiązanie przeznaczone jest dla osób chcących pokonać bariery architektoniczne i własne ograniczenia.

Sprzęt dostosowany do największych wymagań

Skuter inwalidzki to urządzenie, które pozwala poruszać się każdemu, kto ma problem ze sprawnością kończyn dolnych bądź dokuczają mu kłopoty z kręgosłupem. Taki sprzęt powinien być w pełni funkcjonalny i wysoce przydatny w każdych warunkach, dzięki czemu zapewniać będzie odpowiedni komfort i wygodę poruszania się. Firma Horyzonty Bez Granic dostarcza sprzęt najwyższej klasy, który spełnia odpowiednie atesty oraz wymagania, jakie stawia się przed tego typu produktem. Znajdujące się w ofercie skutery dla niepełnosprawnych to zintegrowany system jezdny, który pozwala pokonywać bariery architektoniczne osobom posiadającym problemy z poruszaniem się. Nie ma znaczenia jak zaawansowany stopień niepełnosprawności posiada dana osoba. Skutery przywracają komfort życia i pozwalają na odpowiednią niezależność.

Prostota obsługi

Oferowane przez Horyzonty Bez Granic urządzenia to połączenie wysokiej jakości, wytrzymałości oraz łatwego sposobu obsługi. Sprzęt jest odpowiednio przygotowany, aby bez problemu był użytkowany przez osoby starsze. Intuicyjny system nie wymaga znajomości zaawansowanej technologii, dzięki czemu poradzi sobie z nim każdy, niezależnie od wieku czy stopnia ograniczenia sprawności fizycznej. Co ciekawe, skutery z firmy Horyzonty Bez Granic odznaczają się dużą stabilnością dzięki szeroko rozstawionym kołom. Dzięki temu świetnie sprawdzają się nawet na nierównej nawierzchni, gdzie wymagana jest większa przyczepność do podłoża. Zastosowanie specjalnego systemu hamulców daje także poczucie bezpieczeństwa, że skuter inwalidzki nie zsunie się z nierównej powierzchni lub zdąży wyhamować przed pojawiającą się przeszkodą.

Życie bez barier komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl