:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Zbiórka na wózek elektryczny dla Urszuli Dudkiewicz

Sprawy lokalne, Zbiórka wózek elektryczny Urszuli Dudkiewicz - zdjęcie, fotografia

Zbiórka na wózek elektryczny dla Urszuli Dudkiewicz, mieszkanki Krzaków Czaplinkowskich.

Ula choruje na Stwardnienie Rozsiane (SM), jakiś czas temu zdiagnozowano u niej również boreliozę. Przez postęp choroby przestała poruszać się o własnych siłach, przemieszcza się tylko na wózku inwalidzkim. Niestety osłabienie mięśni postąpiło tak mocno, że Ula potrzebuje stałej pomocy drugiej osoby przy poruszaniu się. Nie jest już w stanie samodzielnie przemieszczać się na wózku.

Jedyną jej szansą na to, aby być choć trochę niezależną od innych osób jest posiadanie wózka elektrycznego. Dzięki niemu Ula będzie mogła samodzielnie wyjść z domu, na spacer, na zakupy. A przede wszystkim poczuć znów wolność oraz samodzielność w codziennym życiu, czyli to czego obecnie brakuje jej najbardziej.

Jakiś czas temu pojawił się pomysł zbiórki środków na zakup wózka elektrycznego. W związku z tym, że na żadne dofinansowanie z organizacji publicznych Ula nie może liczyć, środki na wózek musimy zebrać samodzielnie.

Zbiórka prowadzona jest poprzez portal www.zrzutka.pl i dostępna jest pod poniższym linkiem:
https://zrzutka.pl/z/wozek-elektryczny-moja-szansa


Koszt zakupu wózka elektrycznego to kwota prawie 8000 zł. Na obecną chwilę udało nam się zebrać środki w kwocie 971 zł. Jest to zaledwie "kropla w morzu", a zbiórka na portalu kończy się za 13 dni.

Mirosława Górna

Zbiórka na wózek elektryczny dla Urszuli Dudkiewicz komentarze opinie

  • gość 2017-12-22 20:12:11

    Treść komentarza...

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl