:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Zamknięcie części skrzyżowania ul. Okulickiego i Julianowskiej

Inwestycje , Zamknięcie części skrzyżowania Okulickiego Julianowskiej - zdjęcie, fotografia

W związku z trwającym remontem drogi wojewódzkiej, firma SKANSKA S.A. poinformowała Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, że w dniu 19 kwietnia 2018 r. o godz. 13:00 zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu, na skrzyżowaniu DW 721 i ul. Julianowskiej.

Zamknięty zostanie północny wlot ul. Julianowskiej na to skrzyżowanie. Ruch z Konstancina-Jeziorny prosto ulicą Okulickiego, będzie nadal podtrzymany.

Czasowej likwidacji ulega pętla komunikacji publicznej przy cmentarzu Julianowskim. Autobusy 739 i L39 będą jeździły ul. Geodetów, Wilanowską i Kameralną, z krótkim postojem na pętli przy szkole w Józefosławiu. Zmiany w komunikacji, będą obowiązywać od samego rana 19 kwietnia do odwołania.

UMiG PiasecznoZamknięcie części skrzyżowania ul. Okulickiego i Julianowskiej komentarze opinie

 • gość 2018-04-19 10:01:02

  A gdzie objazdy?

 • Gość - niezalogowany 2018-04-19 18:30:54

  Już chyba wszystkie drogi nam pozamykali. Panie/Panowie remonty tak, ale z GŁOWĄ

 • gość 2018-04-23 09:32:53

  Na jak długo została zamknięta Julianowska? Przecież jakieś plany są. Dlaczego nie ma komunikacji zastępczej? Przecież tam mieszkają ludzie!

 • Norbert - niezalogowany 2018-04-23 13:59:16

  Ktoś chyba nie ma wyobraźni... Okulickiego rozpieprzona, końca nie widać, równoległa - Geodetów - rozkopana, Julianowska teraz zablokowana, za chwilę dalsza część Geodetów i Wilanowska... Mam wrazenie, że planowanie inwestycji robi jakiś tępy idiota... bez zabezpieczenia objazdów, paralizowana jest cała wchodnia część miasta

 • Feniks - niezalogowany 2018-05-08 15:20:14

  Codziennie obserwuję modernizację ulicy Okulickiego. Harmonogram prac mysi być bardzo korzystny dla wykonawcy. Rano około siódmej jest pusto lub widać niewielu robotników. Przed siedemnastą podobnie. Najpierw zrobili jeden kawałek, gdy kończyli dopiero zaczęli drugi, teraz trzeci. W tym tempie to zejdzie im się jeszcze z trzy miesiące, jak nie lepiej. Sądzę, że dałoby się to robić równolegle i co za tym idzie szybciej. Podobno te prace mają docelowo poprawić bezpieczeństwo. Jak na razie to je znacznie zmniejszyły. Miałem nadzieję, że to miarę szybko skończą i puszczą ruch nową częścią, ale widzę że nie ma na co liczyć. W innym miejscu przez które przejeżdżam kilkaset metrów asfaltu położyli w ciągu nocy, oczywiście droga już istniała. Nie wierzę, w to, że budowa tej drogi musi trwać tak długo.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl