:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Zajęcia poprowadzili policyjni technicy kryminalistyki

Kronika policyjna, Zajęcia poprowadzili policyjni technicy kryminalistyki - zdjęcie, fotografia

W Zespole Szkół Zawodowych im. Franciszka Bielińskiego w Górze Kalwarii policyjni technicy kryminalistyki z Piaseczna poprowadzili dwugodzinne zajęcia. Aspiranci sztabowi Piotr Sas oraz Mariusz Borowskim swoją wiedzą i doświadczeniem dzielili się z uczniami tutejszej klasy mundurowej.

W ramach porozumienia zawartego z Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie, w tzw. „Budowlance” w Górze Kalwarii odbyły się nietypowe zajęcia. Uczniowie klasy mundurowej gościli u siebie najlepszych specjalistów z dziedziny techniki kryminalistycznej. Asp. szt. Piotr Sas wraz z asp. szt. Mariuszem Borowskim poprowadzili zajęcie bogate w doświadczenia i eksperymenty. Młodzież z nieukrywanym zainteresowaniem i zaciekawieniem słuchała i sama próbowała swych sił w przeprowadzanych w klasie ćwiczeniach z dziedziny kryminalistyki.

Doświadczenie i umiejętność naszych policjantów w budowaniu znakomitych relacji międzyludzkich zasługuje na nasze najwyższe uznanie. Dowodem tego były gorące owacje zgotowane naszym policjantom przez uczniów klasy mundurowej i ich opiekuna.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Zajęcia poprowadzili policyjni technicy kryminalistyki komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl