:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C słabe, przelotne opady deszczu

Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej

Kronika policyjna, Zajęcia uczniów Szkoły Podstawowej Nowej Iwicznej - zdjęcie, fotografia

Jak być bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego, co zrobić podczas spotkania z obcą osobą, w jaki sposób skutecznie wezwać pomoc, gdy istnieje zagrożenie? Odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań udzielał asp. Kamil Woźniak dzielnicowy z komisariatu w Lesznowoli podczas spotkania z uczniami z Zespołu Szkół Podstawowych w Nowej Iwicznej.

Dzielnicowy z komisariatu w Lesznowoli, zajmuje się również profilaktyką społeczną i regularnie otrzymuje zaproszenia z placówek oświatowych na spotkania o tematyce bezpieczeństwa. Ostatnią taką wizytę realizował w Zespole Szkół Podstawowych w Nowej Iwicznej. Tematem zajęć prowadzonych przez policjanta było między innymi, jak bezpiecznie zachowywać się w różnych miejscach i sytuacjach. Policjant uczył zasad ostrożności na drogach, oraz podczas samodzielnego pobytu w domu, a także w sytuacji zagubienia się w nieznanym miejscu. Policjant mówił im również o potrzebie używania elementów odblaskowych podczas pieszych podróży.

Nieodzownym elementem zajęć była również odpowiedzi na pytania grupy niemal 80 uczniów o codzienną służbę policjantów. Funkcjonariusz wyjaśniał, że ich głównym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo i niesienie pomocy innym w trudnych sytuacjach.

Zajęcia dla uczniów Szkoły Podstawowej w Nowej Iwicznej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl