:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Zagrożone zdrowie burmistrza Putkiewicza. Cierpi na zaniki pamięci.

itvpiaseczno 18/07/2019 23:59

Na dzisiejszej rozprawie karnej przeciwko byłemu burmistrzowi Piaseczna, Zdzisławowi Lisowi zeznawał m.in obecny burmistrz Daniel Putkiewicz. Na większość pytań ze strony mecenasa Zygmonta zasłaniał się brakiem pamięci. Jako były wiceburmistrz, a obecny burmistrz Piaseczna nie ma wiedzy w kluczowych sprawach gminy Piaseczno. . Czy młody człowiek cierpiący na zaniki pamięci z ostatnich miesięcy może sprawować urząd burmistrza bez szkody dla urzędu i mieszkańców?

Reklama

Zagrożone zdrowie burmistrza Putkiewicza. Cierpi na zaniki pamięci. komentarze opinie

  • gość 2019-07-19 00:22:11

    :D :D :D

  • gość 2019-07-19 06:15:28

    Treść komentarza...

  • gość 2019-07-19 06:18:45

    szkoda już jest, będzie jeszcze gorzej, młody człowiek, który myśli tylko o sobie a nie o społeczeństwie. to są fakty. Nie zagłosuję już na niego ani na jego partię.

  • I stoi - niezalogowany 2019-07-19 10:00:56

    Nie to POmroczność PO Piaseczno to kupa PO i komuny A pies was j e

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 10:04:07

    To ostoja PO i komuny i kupa śmieci POmroczność ten putek ma sami swoi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 10:04:44

    To ostoja PO i komuny i kupa śmieci POmroczność ten putek ma sami swoi

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 10:08:11

    POmroczność PO to norma od lat

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 10:25:54

    Definicja samorządu: Niezależne od nadrzędnej władzy decydowanie o własnych sprawach... A w Piasecznie mamy przedstawicieli partii politycznych, czy aparatczyk może dobrze pracować dla społeczeństwa lokalnego wykonując polecenia partyjnych zwierzchników?

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 20:12:58

    Zarzad miasta tylko potrafi karac jak zaparkujesz i nie zaplacisz bo jest zbyt mało czytelnie ze są płatne parkingi natychmiast płacisz 50 zł I nie ma odwołania a przecież nie wszyscy przyjezdni wiedzą o tym że jest DobraZmiana i lądują mandaty ale gospodarza to nie widać przez Piaseczno trudno przejechać raczej radzę to miasto omijać tak jak i Pani Wujtowa z Lesznowoli oszustwa i materjalistka teraz pokazała swoje prawdziwe oblicze to jedna sekta aż szkoda słów beznadziejny skład ludzi w za dach Piaseczna same czapy karjerowicze

  • Jan Dąbek - niezalogowany 2019-07-19 23:45:44

    Hahah, Co za chryja! Putka do pierdzą profilaktycznie trzeba wsadzić;)

    Patrz Józefosław i 50 tysięcy oszukanych ludzi.

  • Gośćh - niezalogowany 2019-07-20 09:13:48

    Jakość tego artykułu jest poniżej godności dziennikarskiej a komentarze jeszcze niżej. Ja widzę, że dopiero teraz coś się dzieje w tym miasteczku, zaczyna ono żyć, rozwijać się. Ale jak widać nie wszystkim się to podoba. Ludzie, którzy lubią mieszkać w komunie gdzie pieniądzie państwo da oni przepiją, zaparkują wszędzie gdzie chcą.... Na szczęście takich ludzi jest mniej a reszcie może wreszcie zacznie się milej żyć.

  • gość 2019-07-21 08:12:52

    Niby co sie rozwinelo :

  • gość 2019-07-21 10:43:25

    Wincy Peło! no i brawo dla tych którzy wybierali. To miasto za takiej władzy nigdy do niczego nie dojdzie.

  • gość 2019-07-21 23:07:53

    Piaseczno do jedno wielkie gó...no za takiej władzy. Ludzie obudźcie się dość już platformy