:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Zabezpieczono 18 porcji marihuany i zatrzymano dwie młode osoby

Kronika policyjna, Zabezpieczono porcji marihuany zatrzymano młode osoby - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z piaseczyńskiej patrolówki zatrzymali dwie młode osoby, które posiadały przy sobie niemal 23 gramy poporcjowanej marihuany. 18- latek i jego o dwa lata starsza znajoma trafili do policyjnej celi. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Podczas wieczornego patrolu piaseczyńscy patrolowcy otrzymali informację, że w pobliżu Tarczyna mogą znajdować się osoby podejrzewane o rozprowadzanie środków odurzających.

Funkcjonariusze bezzwłocznie udali się we wskazany rejon. Tu na miejscu zauważyli dwie młode osoby. Chłopak i dziewczyna na widok radiowozu zaczęli się szybko oddalać, jednak po chwili mundurowi dokonywali już ich legitymowania.

18- latek i 20- letnia dziewczyna posiadali przy sobie łącznie 16 porcji marihuany oraz wagę elektroniczną. Kolejne porcje zabezpieczyli już tarczyńscy policjanci w mieszkaniu zajmowanym przez 20- latkę.

Oboje trafili do policyjnej celi. Sprawa ma charakter rozwojowy.Zabezpieczono 18 porcji marihuany i zatrzymano dwie młode osoby komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Kronika policyjna, Tarczyn - więcej informacji