:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Zabawa dla dużych chłopców

Zabawa dla dużych chłopców

Zabawa „w wojnę”, gangi, policjantów i złodziei towarzyszy szczególnie chłopcom od wczesnego dzieciństwa. Oczywiście pasję pobudzają kultowe już filmy oraz popularne gry komputerowe oraz na konsolę. I choć technologia jest już na tyle zaawansowana, że dzięki VR możemy się poczuć, jakbyśmy byli w centrum wydarzeń, to jednak coraz większą popularnością cieszą się spotkania, w trakcie których można sobie rzeczywiście postrzelać i poćwiczyć taktykę. Te nowe wrażenia, prawdziwe emocje oraz wszystkie niezbędne gadżety sprawiają, że po rozrywkę ASG sięgają dorośli mężczyźni.

Rozgrywki dla dorosłych

 

Niektórzy mówią, że „strzelanki” to sposób na rozładowanie emocji i zapewnienie sobie atrakcji. Inni, że to ciekawy sposób na spędzenie wolnego czasu oraz poznanie ludzi, którzy lubią wyzwania i rywalizację. Poza tym ta zabawa jest całkowicie realistyczna i wymaga odpowiedniego przygotowania i taktyki. Nieodłącznym elementem gier jest odpowiednia broń ASG ( Air Soft Gun). Repliki broni palnej, o których można poczytać więcej, wykorzystywane w zabawach dzielą się na gazowe, sprężynowe, pneumatyczne bądź elektryczne. Cała gra to skrupulatnie przygotowany scenariusz oparty bądź na historycznych walkach lub też fikcyjnej historii. Celem jest oczywiście zwycięstwo, czyli trafienie przeciwnika plastikową kulką. Same zasady, taktyka i warunki są ustalane indywidualnie przez graczy i dzięki temu każde spotkanie może być wyjątkowe i dostarczać prawdziwych emocji.

 

„Strzelanki” pod lupą

 

Rozgrywki pomiędzy drużynami czy też indywidualnymi zawodnikami polegają przede wszystkim na prostej zasadzie, żeby wyeliminować jak największą ilość przeciwników, a samemu pozostać „przy życiu”. Zazwyczaj mamy również do wykonania jakieś zadanie czy do zdobycia określoną ilość punktów. Kreatorzy gier ASG coraz częściej fabularyzują tego rodzaju spotkania, nadając im rysu historycznego. To sprawia, że sama rozgrywka nie jest już tylko zwyczajną „strzelanką”, ale również lekcją taktyki i pracy zespołowej. Realistyczne stroje, ciekawie przygotowane tereny oraz motywacja do walki sprawiają, że ASG to coraz częściej wybierana atrakcja na wieczory kawalerskie czy też spotkania integracyjne. Dla wielu osób to również doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu wśród znajomych o podobnych zainteresowaniach.

Gry ASG wykorzystują ciekawe miejsca w opuszczonych halach fabrycznych lub w plenerze oraz broń, która do złudzenia przypomina tę prawdziwą. Po rozrywkę sięgają więc i miłośnicy militariów oraz historii, jak i ci wszyscy, którzy chcą poczuć prawdziwą przygodę i w pewien sposób odrywają się od rzeczywistości.

Zabawa dla dużych chłopców komentarze opinie

  • gość 2018-02-27 14:41:55

    Zapraszamy do nas! :) http://sparta.org.pl/wieczory-kawalerskie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl