:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Za jakie grzechy?

Za jakie grzechy mieszkańcy i firmy zlokalizowane przy ulicy Polnej w Chyliczkach muszą cierpieć? Jak długo jeszcze Radni z tamtego terenu będą tolerować taki stan drogi w XXI wieku? Co musi sprawić, aby włodarze Piaseczna przystąpili do remontu tej drogi? Mieszkańcy ulicy Polnej powinni wystawić Gminie rachunki za uszkodzone zawieszenia swoich samochodów.  Dlaczego pani radna z tego terenu, Hanna Krzyżewska, która już kilka kadencji jest tam radną nie potrafi spowodować reakcji władz miasta?

OGŁASZAMY KONKURS FILMOWY lub FOTOGRAFICZNY na najgorszą drogę w Gminie Piaseczno. Ciekawi jesteśmy czy jakaś inna droga jest w stanie przebić ulicę Polną w Chyliczkach.Wszystkie otrzymnane filmiki i zdjęcie będzeimy publikować na naszej stronie. Prosimy o podanie nazwy ulicy i radnego, którego  mieszkańcy wybrali w tym okręgu.

 

Za jakie grzechy? komentarze opinie

  • gość 2017-10-11 22:00:55

    Wszystko zgodne z nazwą"polna",więc jaki temat? Czy wszystkie ulice muszą być asfaltowe?Chcieliście mieszkać na wsi...Ale bardziej istotne:jaki wkład,ci nowi mieszkańcy gminy maja jakiś istotny w np.podatki?

  • 41139114 - niezalogowany 2017-10-12 20:57:31

    1. Polna w Warszawie jest wyasfaltowana. Czy ulica o nazwie "Metalowa" powinna być wyłożona blachą? 2. Tak, bo to oznaka cywilizacji. Latem ta droga pyli do takiego stopnia, że umyte okna następnego dnia już są brudne. 3. Na wieś jest jakieś 20 km z tamtego miejsca w kieruku południowym. Aglomeracja warszawska nie jest zaliczana do wsi. Chcesz podyskutować o tym? Nie trafiłeś na laika. 4. Tak, to istotne, i zapewniam że wszyscy jesteśmy zameldowani w swoich domach na ulicy Polnej, czyli podatki idą do kasy piaseczyńskiej. Że Ziemia nosi takich ludzi... xD

  • Gosc - niezalogowany 2017-10-13 18:17:48

    Mialam przyjwmnosc jechac dzis ta ulica, powiem tak masakra i wspolczucie dla mieszkancow,myslalam, ze nie dam rady tamtedy przejechac, jeszcze takiej drogi w powiecie piaseczynskim nie widzialam

Dodajesz jako: Zaloguj się