:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Z naszego archiwum "570 LAT PIASECZNA"

To już historia naszych czasów. Na filmie widać jak wyglądało Piaseczno 18 lat temu. Niektóre miejsca zaskoczą oglądających.

570 lat Piaseczna. Długo szukaliśmy w naszym archiwum tego filmu. Został wykonany w 1999 roku z okazji obchodów 570 lecia Miasta Piaseczna. Jest dużo informacji związanych z historią naszego miasta. Wystarczy także posłuchać ilu miezkańców liczyło miasto i Gmina Piaseczno. Dla nowych mieszkańców wiele informacji o miejscu , w którym obecnie zamieszkują. Patrząc z perspektywy czasu, który minął od tamtych lat, warto czasami wziąć kamerę filmową czy aparat fotograficzny i uwiecznić obecne chwile naszego życia i zamieszkania. Po latach będzie to nieoceniona pamiątka dla nas i dla naszych następców. Ja osobiście bardzo się cieszę, że kiedyś mogłem zrobić wraz ze swoimi współpracownikami taki film, który mam nadzieję, dzisiaj wszyscy obejrzą z zapartym tchem.

570 lat piaseczna - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się