:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Z marihuaną w kieszeni

Kronika policyjna, marihuaną kieszeni - zdjęcie, fotografia

W ręce policjantów z piaseczyńskiej prewencji wpadł 27- latek. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jego nerwowe zachowanie. W trakcie czynności ujawnili przy nim zawiniątko foliowe z marihuaną. Przypominamy, że posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Dwa dni temu na ulicy Jana Pawła II w Piasecznie policjanci z wydziału prewencji piaseczyńskiej komendy obserwowali młodego mężczyznę. Uwagę funkcjonariuszy zwróciło jego nerwowe zachowanie.

Kiedy 27-latek zauważył, że jest obserwowany na reakcję było już za późno. Policjanci przystąpili do legitymowania. Był bardzo niespokojny i zdenerwowany. W trakcie kontroli okazało się, że w kieszeni kurtki ukrywał narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wykonane badania potwierdziły, że zabezpieczona substancja to działka marihuany.

Policjanci ustalają teraz, gdzie mężczyzna kupował narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Za posiadanie prawem zabronionych środków ustawa przewiduje karę nawet do 3 lat więzienia.

Z marihuaną w kieszeni komentarze opinie

  • Anonimus - niezalogowany 2017-12-05 00:45:18

    ,,Od razu na krzesla elektryczne ,,przecież oni mogli wyleczyć z chorób tyle osób ,to huligani zniszczyć im życie za coś co gdzie indziej jest legalne !

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl