:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

XIII edycja Tataspartakiady Dobrej Woli 2018

Lekkoatletyka, edycja Tataspartakiady Dobrej - zdjęcie, fotografia

6 października odbędzie się XIII edycja Tataspartakiady Dobrej Woli 2018. Tataspartakiada to piknik sportowo-integracyjny, na który co roku przybywa kilkaset osób.

Tegoroczna edycja – XIII Tataspartakiady Dobrej Woli została objęta honorowym patronatem Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

W różnorodnych konkurencjach zdrowo rywalizują ze sobą osoby niepełnosprawne oraz – jak wskazuje nazwa – ich ojcowie. Tataspartakiada walczy i obala stereotyp ojca porzucającego rodzinę, kiedy rodzi się niepełnosprawne dziecko. Celem przedsięwzięcia jest wzmocnienie roli ojca w rodzinie z niepełnosprawnością, walka ze stereotypem ojca opuszczającego niepełnosprawne dziecko, a także promocja aktywności sportowych oraz idei wolontariatu.

Zawody, a w przerwach występy artystyczne i inne atrakcje mają aktywizować rodziców osób z różnymi niepełnoprawnościami. Jak co roku czeka nas niesamowita moc wrażeń, dzięki naszym niezwykłym Gościom i Przyjaciołom.

XIII edycja Tataspartakiady Dobrej Woli 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl