:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Wywiad z Sołtysem Józefosławia po sesji w Gminie Piaseczno

Jednym z najważniejszych tematów na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Piasecznie była uchwała dotycząca planu zagospodarowania przestrzennego wsi Józefosław. Na sesję przybyli także mieszkańcy wsi wraz ze swoim sołtysem Janem Adamem Dąbkiem. Po dość burzliwej dyskusji radnych i wiceburmistrza Putkiewicza, przed głosowaniem, po wystąpieniu sołtysa Jana Adama Dabka, większością głosów uchwała zatwierdzjąca nowy plan zagospodarowania Józefosławia została przyjęta. Z informacji, które otrzymaliśmy miszkańcy wsi będą próbowali ją zaskarżyć do Wojewody Mazowieckiego.

Wywiad z Sołtysem Józefosławia po sesji w Gminie Piaseczno komentarze opinie

 • Gość - niezalogowany 2018-01-19 20:01:56

  Przypomnij sobie Panie soltysie jak liczyles się ze zdaniem mieszkańców Piaseczna, chociażby z ulicy Kauna, kiedy byłeś starostą.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-19 20:02:56

  Przypomnij sobie Panie soltysie jak liczyles się ze zdaniem mieszkańców Piaseczna, chociażby z ulicy Kauna, kiedy byłeś starostą.

 • gość 2018-01-19 20:35:29

  Panie Redaktorze, porozmawiał Pan z sołtysem Dąbkiem. Kiedy obejrzymy rozmowę z radnym Widzem? Należy przedstawić zdanie obu stron, nieprawdaż?

 • gość 2018-01-20 08:10:23

  Raczej innej wypowiedzi nie zobaczymy .Bo to już od jakiegoś czasu pan Dąbek ma kampanie w iTvPiaseczno .Jest fachowcem od wszystkiego .tylko jako starosta to sobie kiepsko radził .

 • Marta - niezalogowany 2018-01-20 08:55:22

  A po co wywiad z radnym? Mieszkańcy Józefosławia dobrze wiedzą, gdzie radny ich ma.. Zresztą jak sam radny Widz mówi, on nie jest od tego by realizować pomysły mieszkańców tylko swoje. Już sama taka wypowiedź p. Widza dyskwalifikuje go jako radnego. Żenada roku.

 • gość 2018-01-20 14:22:07

  ciekawe czy to wywiad normalny czy sponsorowany? pan dabek placil pan za ten wywiad? jesli sposorowany to powinno byc oznaczone

 • ciekawy gość - niezalogowany 2018-01-20 15:52:07

  Niech gościowi odpowie na to pytanie bardzo "obiektywny" Magazyn Sąsiedzi hahaha

 • gość 2018-01-20 21:18:31

  Józefosław i Julianów < 15000 mieszkańców. Gdzie komisariat, Straż pożarna, poczta i inne>

 • gość 2018-02-05 09:11:08

  Osobiście cieszę się, że mamy takiego sołtysa w Józefosławiu. Gdyby nie on nie byłoby m/in. placu zabaw NIVEA, pomimo tego że uważał że plac zabaw to zadanie gminy, odpowiedział na prośbę mieszkaców i to on zorganizwował miejsce do głosowania, zorganizwoał komputery i mocno wspierał mieszkańców. Radni na Nivea się tylko wypromowali a redaktor naczelny gazetki Sąsiedzi (mąż radnej) na głosowaniu siał tylko ferment i rozpuszczał nieprawdziwe informacje o sołtysie. Nie wiem dlaczego radni go tak nienawidzą, chciałbym się kiedyś dowiedzieć. Przypomnę też, że sołtys razem z mieszkańcami walczył przeciw planowanej budowie PSZOK, wspierał mieszkańców osiedla enklawy w sprawie uciążliwej działalności sąsiada, wspierał mieszkańców w sprawie Maczfit, przeciw złym zapisom w MPZP, walczył i walczy o infrastrukturę wodnokanalizacyjną i drogową dla Józefosławia. To dzięki niemu i wnioskom mieszkańców powstały drogi w Józefosławiu. To dzięki jego wnioskom mamy odział poczty, walczy o komisariat policji i monitoring. (wystarczy poczytać wnioski i pisma sołectwa na którego stoi czele) Hejt i oczernianie dziś w internecie są modne, ale jak ktoś nie zna sołtysa Józefosławia i jego działań, nie powinien się w jego sprawie wypowiadać. Podejrzewam, że przed wyborami pojawi się wiele tekstów przeciw niemu, z prostej przyczyny; czują zagrożenie z jego strony bo to bardzo dobry samorządowiec.

 • twardy - niezalogowany 2018-02-08 10:17:12

  no tylko tego brakuje, żeby ten szur dąbek wrócił.

Dodajesz jako: Zaloguj się