:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -2°C całkowite zachmurzenie

Wywiad z posłem Stanisławem Piotrowiczem, posłem z PiS

Po spotkaniu z mieszkańcami,pan poseł Stanisław Piotrowicz udzielił wywiadu iTV Piaseczno.

Na zaproszenie radnego Powiatu Piaseczyńskiego, Sergiusza Muszyńskiego (PiS) oraz Martina Świegodzińskiego do Konstancina przybył na spotkanie z mieszkańcami poseł PiS Stanisław Piotrowicz.  Szef sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, stał się jest jednym z najważniejszych działaczy PiS. Brał czynny udził przy decyzjach prezydenta RP  w kwestii Trybunału Konstytucyjnego. Spotkanie w Konstancinie miało bardzo burziwy przebieg. Wystąpienie Pana Posła było wiele razy przerywane przez zwolenników KOD, ObywateleRP i innych ugrupowń przeciwnych obecnie rządzących. Ani poseł, ani organizatorzy nie dali się sprowokować i na szczęście nie doszło do poważniejszych zachowań totalnej opozycji obecnej chyba w większości na tym spotkaniu. Po spotkaniu poseł Stanisław Piotrowicz udzielił krótkiego wywiadu dla iTV Piaseczno.
 

Wywiad z posłem Stanisławem Piotrowiczem, posłem z PiS komentarze opinie

  • gość 2017-02-14 10:05:22

    Wspaniały gosc, niestety kodziarze nie zachowywali się jak bydło

  • gość 2017-02-14 10:05:50

    literówka na górze - kodziarze zachowywali się jak bydło.

  • gość 2017-02-16 14:51:20

    Brawo dla Pana, który pytał czy potrafi Piotrowicz udowodnić swój mandat !!! Nie potrafi, nie chce i nie może bo dostał go w prezencie od uzurpatorów, fałszujących wszystkie wybory, referenda, od uzurpatorów, którzy sami się przznali do fałszerstw wyborczych !

Dodajesz jako: Zaloguj się