:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wywiad z Moniką Jaroszewską, kandydatką na burmistrza Piaseczna

Z Piasecznem jestem związana od 2008 roku jako mieszkanka miasta, a wcześniej jako pracownik Urzędu Powiatowego. Jako mieszkaniec Gminy Piaseczno i pracownik Urzędu, doskonale orientuję się w potrzebach lokalnych. W swojej pracy wyznaczam jasno określone cele, które konsekwentnie realizuję. Jestem osobą wymagającą, ambitną i rzetelną. Moją mocną stroną jest organizacja i profesjonalizm. W zespole stawiam na ambitnych specjalistów, bo wiem, że praca połączona z wiedzą, doświadczeniem i pasją, przekłada się na sukces. Jestem gwarantem dobrej współpracy lokalnego samorządu z Mieszkańcami, tym samym najlepszym kandydatem na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

Reklama

Wywiad z Moniką Jaroszewską, kandydatką na burmistrza Piaseczna komentarze opinie

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-09-26 23:47:59

    No nareszcie jakaś nowa twarz. Kibicuję tej kobiecie i mam nadzieję, że zrobi porządek w tym grajdole.

  • ANTY PIS - niezalogowany 2018-09-27 00:53:42

    Może być byle by nie ten PIS i ten OŁDAKOWSKI podobny do Jasia Fasoli

  • Piaseczno - niezalogowany 2018-09-27 08:34:44

    Mamy dość tej partyjności w Naszym mieście, mam dość tych przepychanek, Pani Monika jest świeżym powiewem z doświadczeniem i bez żadnych zapędów partyjnych. Samorząd zostawcie mieszkańcom, a nie partyjnym kolegom. Pani Moniko głosuję na Panią!

  • MagdaS - niezalogowany 2018-09-27 08:38:46

    Te hasło kobieca ręka jest bardzo dobre. Gdy patrzymy na sąsiednie gminy to raczej Piaseczno wypada słabo. Nasi Panowie są zniewieściali i po prostu nie mają przysłowiowych jaj.

  • Józefosław_men - niezalogowany 2018-09-27 08:42:29

    Only Józefosław&Julianów only Monika Jaroszewska. Now and forever. The Best. Men's maybe next year. O yeah. Go Monika Jaroszewska. You are the best women and first women in Piaseczno-City.

  • Bartosz - niezalogowany 2018-09-27 08:57:54

    Bardzo dobry wywiad. Gratulacje.

  • Basia - niezalogowany 2018-09-27 11:02:44

    Nadszedł czas kobiet :)

  • gość 2018-09-27 13:51:07

    Szablonowa rozmowa bez polotu, jak zaczynałem słuchać to właśnie tak myślałem że przebiegnie blee

  • gość 2018-09-27 15:01:10

    Super! Pani Moniko proszę o jedną rzecz oby tak dalej! Jeśli zawsze będzie stała Pani po stronie Mieszkańców, Mieszkańcy będą stali z Panią :) są jeszcze trzy tygodnie ale na dzien dzisiejszy głosowałbym na Panią!

  • Maria - niezalogowany 2018-09-27 16:51:44

    Pani Moniko, trzymam kciuki !!! Jesteśmy za Panią!! Dość już mamy tych Piaseczyńskich układów i hipokryzji !!

  • Jozefoslaw - niezalogowany 2018-09-27 17:29:26

    Szanowni Państwo nie ujmuje Pani Jaroszewskiej kompetencji ale warto przypomnieć kto stoi za kandydatura tej Pani. Jest to Jan Dąbek słynny piaseczyński samorządowiec obecnie kandydat ma Wójta Prażmowa. Głosując na te kandydature głosujemy na JD. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 17:37:33

    Przecież ta Pani pracowała w urzędzie powiatowym za czasów Pana JD. Wywiad super 15 minut opowiadania jaką jestem fajna i wszystko zmienię co złe na dobre. Zero konkretów dla samego Jozefoslawia nie mówiąc już o innych miejscowościach w gminie. Chciałbym aby Pani Monika powiedziała o swoim programie dla Zlotoklosu i Henrykowa Urocze. Grochowa Pechery i inne. Ja napewno nie zagłosuje. Nie pozwolę aby gmina kierował pośrednio Jan Adam Dabek. Zachęcam wszystkich refleksji nad ta kandydatura.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-27 19:31:18

    Bardzo dobry wywiad !!! Czas na zmianę. Czas na kobietę burmistrza, która tak jak mówi: jest ambitna wymagająca i rzetelna. Przede wszystkim zorganizowana i profesjonalna w tym co robi. Nadszedł czas na porządek na równowagę na kobietę która z sukcesem i wytrwale zrealizuje potrzeby gminy. Pani Moniko to czas dla Pani. Trzymam kciuki.

  • gość 2018-09-27 20:19:09

    Przecież ten wywiad to jedna wielka reklama zero konkretów, na kogo tu głosować???? Idę o zakład, że jak się nie uda to Prażmów czeka ;-)

  • Daria - niezalogowany 2018-09-28 14:05:07

    Monika trzymam za Ciebie kciuki, cała Kamionka będzie na Ciebie głosować

  • gość 2018-09-29 12:56:34

    Zapewniam, że Monika jest osobą niezależną i insynuacje o rzekomym pośrednim kierowaniu Nią przez JAD świadczy o nieznajomości charakteru i zalet Moniki. Jest znakomitym kandydatem , szansą na pchnięcie Piaseczna do przodu i wyjścia z marazmu , który króluje od niemal pół wieku. Sama kandydowałam i dwukrotnie przechodziłam do drugiej tury. Byłam dla panujących układów niewygodną i jestem przekonana , że i tym razem pojawienie się kandydatury M. Jaroszewskiej wywołało panikę wśród tych układów-stąd ataki i pomówienia. Cieszę się, że taka osoba jak Monika Jaroszewska podjęła się kandydowania i mam nadzieję- kierowania Miastem i Gminą Piaseczno. Monika trzymaj się i trolami nie przejmuj się.! Maria Bernacka Rheims

  • Mała mi - niezalogowany 2018-09-30 20:39:00

    Nareszcie ktoś nowy, dobrze wykształcony, bez układów za plecami.. Wszyscy poprzednicy zrobili tu jeden wielki syf, niech kobieta to nareszcie zmieni!

  • Mała mi - niezalogowany 2018-09-30 20:39:49

    Nareszcie ktoś nowy, dobrze wykształcony, bez układów za plecami.. Wszyscy poprzednicy zrobili tu jeden wielki syf, niech kobieta to nareszcie zmieni!

  • Gość - niezalogowany 2018-09-30 22:30:21

    Miałem przyjemność poznać panią Monikę. Jest to osoba bardzo wykształcona, mądra i konkretna w tym co robi. Pracowałem w urzędzie w Piasecznie więc na ten temat mogę dużo pisać, ale nie to jest ważne. Byłem pod wrażeniem przeogromnej wiedzy jaką posiada pani Monika, a także wyprostowania i uporządkowania wielu spraw. Szkoda, że takie osoby właśnie się pozbawia odpowiedzialnego stanowiska w imię układów wzajemnej adoracji. Na jej miejsce przychodzi kilka osób i jest pier....k nie do ogarnięcia. To tak w kilku słowach o sytuacji jaka nastała. Z tego co wszyscy mówili, kobieta z poza układu i do tego inteligętna więc trzeba ją usunąć. Pani Moniko życzę sobie i innym mieszkańcom takiej właśnie bezkompromisowej Pani burmistrz. Trzymam kciuki.

  • gość 2018-10-04 15:36:28

    Pani Monika wycofała się z debaty przedwyborczej, która ma niebawem odbyć - czyli hasło wiarygodność jak najbardziej na miejscu ;-) Obawia się zapewne swojego merytorycznego przygotowanie do niej dlatego - skuteczność -;) Powodzenia!!! P.S. W mediach społecznościowych widać wiarygodność. Usuwanie postów nic nie da ;-0

  • gość 2018-10-04 16:00:57

    Piękne jedno z pierwszych pytań skąd Pani pochodzi? Mina i konsternacja naszej super kandydatki oddaje wszystko ;-)

  • PawPaw - niezalogowany 2018-10-05 13:51:26

    Świetny wywiad pani Moniko. Cieszymy się z nowych twarzy. Życzę powodzenia w wyborach. Oby udało się również gdzieś zainstalować również i męża pana Piotra, tak jak to w geodezji już było... Pozdrowienia dla pana Dąbka....

  • gość 2018-10-06 22:59:13

    Czytając komentarze przed obejrzeniem wywiadu miałem nadzieję, że może istnieje jednak jakaś rozsądna alternatywa dla naszych panów kandydatów. Po zobaczeniu materiału sytuacja wydaje się dramatyczna: nie ma na kogo głosować :( Obejrzę jeszcze zapowiadany wywiad nr 2 ale nadzieje marne...

  • gość 2018-10-08 13:59:12

    Poparcie Pani Rudzińskiej Mękal, która porzuciła mandat Radnego dla posady w wodociągach Piaseczno to nie wróży dobrze p. Moniko. Pytanie co padnie jej łupem powyborczym??? Warto by było przedstawić potencjalnych współpracowników na poszczególnych szczeblach zarządzania Gminą i jej majątkiem. Zgadzam się z przedmówcą nie ma na kogo głosować, mimo wszystko nie ufam kandydaturze p. Jaroszewskiej.

  • gość 2018-10-13 23:32:19

    Jaka ta kandydatka jest pusta to głowa mała. Czytać z kartki też trzeba umieć ;-)

  • gość 2018-10-15 19:46:08

    Tępa b....a

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 22:13:48

    Fantastyczna kobieta ! Takich ludzi nam trzeba! Koniec z układami i kolesiostwem Łukasza K., którego CBA ściągnęło, fantomasom mówimy nie!

  • gość 2018-10-16 09:08:01

    Wspniała kobieta, miałam okazję ją poznać na spotkaniu z mieszkańcami przy ul. Działkowej, wrażliwa na potrzeby innych. Nikt inny nie zatroszczy się o nasze sprawy jak ona!

  • gość 2018-10-17 14:16:16

    z pośród teletubisiów i jednego fantomasa wygląda i mówi najlepiej

  • Mag - niezalogowany 2018-10-21 09:24:17

    Nawet przymierzam się do zagłosowania na Panią Monikę. Przyznam jednak, że ciężko się ją ogląda - to kołysanie się rozprasza mnie zupełnie. Niestety jeszcze gorsze jest to „yyyyy” po co drygim wypowiedzianym słowie. Na szczęście bardziej zależy mi na zmianach, które może wprowadzić, a wywiadów oglądać nie muszę. ;)

Dodajesz jako: |