:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  32°C bezchmurnie

Wyścigi szosowe w Górze Kalwarii

Kolarstwo, Wyścigi szosowe Górze Kalwarii - zdjęcie, fotografia

Najbliższa niedziela 6 sierpnia 2017 roku to kolejny już, bo 9. etap ŻTC BIKE RACE. Rywalizacja przenosi się do Góry Kalwarii.

Środek imprezy ŻTC BIKE RACE (parking, biuro wyścigu, start/meta i dekoracja zwycięzców) zlokalizowany został w Górze Kalwarii przy ul. Księdza Zygmunta Sajny w samym centrum miasta. Rywalizacja została zaplanowana na rundzie o długości 18 kilometrów. Start planowany jest tradycyjnie na godzinę 12:00. Po starcie ostrym z ul. Księdza Zygmunta Sajny trasa skręca w lewo w ul. Szpitalną i Pijarską, następnie w prawo w ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego po czym opuszcza miasto drogą nr 724 przez Moczydłów, Brzeźc do Kawęczyna. W Kawęczynie skręca w prawo do miejscowości Dębówka, tam skręca w prawo i przez Podłącze Wólkę Dworską powraca do Góry Kalwarii na ul. Lipkowską gdzie wyznaczono metę wyścigu. Podczas wyścigu trasa będzie pokonywana wielokrotnie (od 2 do 6) w zależności od kategorii wiekowej wyścigu. Nawierzchnia na całym dystansie asfaltowa.Wyścigi szosowe w Górze Kalwarii komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl