:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Wypadki z udziałem motocyklistów i motorowerzystów

Kronika policyjna, Wypadki udziałem motocyklistów motorowerzystów - zdjęcie, fotografia

Tragicznie kończy się tegoroczny sezon motocyklowy na drogach regionu. W ciągu ostatnich dni doszło do trzech wypadków z udziałem motocyklistów i motorowerzystów. Dla jednego z nich podróż zakończyła się śmiercią, kolejne trzy osoby trafiły do szpitala. Policjanci apelują o szczególną ostrożność i rowagę wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Wczoraj około 09.00 w Piasecznie doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca skręcał na parking prowadzący do supermarketu, przecinając tor jazdy jadącego z przeciwka motocykla. Jego kierowca zahaczył wówczas o przód auta. Poszkodowany 31-letni motocyklista natychmiast trafił do szpitala.

Dzień wcześniej pomiędzy Piasecznem a Tarczynem doszło również do wypadku, tym razem z udziałem motorowerzysty.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalili, że kobieta kierująca peugeotem z nieustalonych przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu i uderzyła w motorower prowadzony przez 48- letniego mężczyznę.  Jednocześnie siłą rozpędu wbijając się w przydrożny słup energetyczny. Mimo wezwanej pomocy i zabraniu poszkodowanego przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, mężczyzny nie udało się uratować.

Jeszcze kilka dni wcześniej w Piasecznie przy ulicy Okulickiego 15- letnia motorowerzystka potrąciła na przejściu dla pieszych 70 – letniego mężczyznę. Oboje po wypadku trafili do szpitala.

Policjanci przypominają, że jesień jest szczególnie niebezpieczna dla kierujących motocyklami, motorowerami, a także rowerzystów, którzy coraz częściej korzystają ze swoich maszyn i rowerów nie tylko do późnej jesieni, a nawet przez cały rok. Niekorzystne warunki atmosferyczne wpływają na zmniejszenie przyczepności opon do asfaltu i nawet z pozoru niegroźny upadek przy próbie gwałtownego hamowania może skończyć się tragicznie.

Wypadki z udziałem motocyklistów i motorowerzystów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl