:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Wypadek motoru w Skolimowie.

Wypadek motoru w Skolimowie. Do wypadku doszło na rogu ulic Chylickiej i Pułaskiego w Konstancinie Jeziornie. Na miejasce przybły 3 zastępy strażaków, pogotowie ratunkowe i policja. Motocyklista ze złamaną nogą i ogólnym potłuczeniem został odwieziony do szpitala. Jeden z samochodów osobowych wymusił na motorze pierwszeństwo przejazdu skręcając w lewo. Nie zauważył jadącego z naprzeciwka motoru, który uderzył w tył auta. Odbił się i wpadł pod jadącego od strony Konstancina volkswagena. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Powstały duże utrudnienia w ruchu na ul. Pułaskiego, ponieważ przez długi czas droga była nieprzejezdna.

Wypadek motoru w Skolimowie. komentarze opinie

  • gość 2017-08-18 00:07:04

    Jak zwykle kierowca osobówki "nie zauważył". Ludzie, jak ślepi jesteście to do tych swoich Passeratti od Niemca z pod koca to lepiej nie wsiadajcie. Kiedy to społeczeństwo pseudo kierowców się nauczy, że nie ma "myślałem, że zdążę"... Mam nadzieję, że motocyklista się wyliże w miarę szybko.

  • komediant - niezalogowany 2017-08-18 18:06:26

    nie widział jedzie i myśli Bóg wie o czym nie patrzy tylko myśli ze jeden sam jest na drodze szkoda motocyklisty młody szybko się wylize

  • komediant - niezalogowany 2017-08-18 18:17:08

    znam chłopak młody zrównoważony i spokojny kierowca nie jakiś pirat drogowy rozważy kierowca szkoda ze trafił na takiego nierozwaznego kierowcę osobowki. pozdrawiam .

Dodajesz jako: Zaloguj się