:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Wspaniała wygrana "Krótkiej" Mysiadło!!!

Siatkówka, II liga kobiet MUKS Krótka Mysiadło - UKS Ósemka Siedlce 3:0

Siatkarki z Mysiadła pierwszy raz gościły u siebie rywalki z Siedlec. Po zaciętej walce mecz zakończył się wynikiem 3:0 (25:10; 25:21; 28:26)

W 1 secie gospodynie pokazały, że nie przypadkiem awansowały do ll ligi, konsekwentna gra w ataku, trudne zagrywki i świetna gra w obronie sprawiały, że z minuty na minutę przewaga punktowa "Krótkiej" rosła. Nie pomógł czas wzięty przez trenera gości, ( Jarosław Plewiński ) przy stanie 6:17, set zakończył się wynikiem 25:10 i trwał zaledwie 18 minut.

W 2 odsłonie obie drużyny walczyły punkt za punkt. Przy stanie 5:5 kontuzji kolana doznała przyjmująca z Mysiadła: Agnieszka Gawlik, która wiele razy punktowała w 1 secie. Na parkiecie pojawiła się Monika Lipińska-Jeziorowska, która dzielnie zastąpiła koleżankę. Do stanu 17:18 walka była bardzo wyrównana, jednak gdy w polu zagrywki pojawiły się kolejno: Marta Piekut i Paulina Kuźnia przewaga wzrosła na kilka oczek. w efekcie set zakończył się wynikiem 25:21

Trzeci set nie zaczął się po myśli zawodniczek z Mysiadła. Gdy na zagrywce stanęła Agata Skikiewicz z Siedlec, gospodynie przegrywały już 8:2. "Krótka" nie zamierzała się poddać i powoli zaczęła odrabiać starty, aż przy wyniku 19:20 trener "Ósemki" musiał wziąć czas. Chwila oddechu przyniosła efekt: na tablicy pojawił się wynik 24:22. Grająca trenerka Michalina Tokarska też wzięła czas i zmieniła się na przyjęciu z Aleksandra Sikorska, która skończyła emocjonujący mecz przy wyniku 28:26.

Gratulacje dla całej ekipy z Mysiadła, która pokazuje, że w sporcie liczy się pasja i dobre emocje.

Skład zespołu MUKS Krótka: Agnieszka Witkowska - kapitan , Michalina Tokarska - grająca trenerka, Agnieszka Gawlik, Paulina Kuźnia , Marta Piekut, Anna Sulej, Paulina Snopkiewicz - libero oraz Aleksandra Sikorska, Ewa Podkalicka, Monika Lipińska - Jeziorowska, Michalina Godlewska i Magdalena Skonieczna.

tekst: Michalina Tokarska