:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Weselne atrakcje - fotobudka | napis LOVE

fotobudka

Wesele to dopełnienie uroczystości zaślubin. Okazja, by dobrze się bawić w towarzystwie bliższej i dalszej rodziny, a często także przyjaciół. Dobrze przygotowane wesele na długo zapada w pamięci gości, dlatego też warto zadbać, by suto zastawione stoły oraz orkiestra nie były jedyną atrakcją.

Fotobudka na wesele

Weselna fotobudka stała się standardem na współczesnych weselach. Możliwość wykonania zdjęcia z niebanalnymi gadżetami to atrakcja, która ucieszy zarówno Parę Młodą, jak i zaproszonych na uroczystość gości.


Fotobudkę najlepiej ustawić w miejscu widocznym zarówno z sali weselnej, jak i parkietu. Najlepiej po obiedzie i podwieczorku – goście są już po głównym posiłku, zaprzyjaźnieni z weselnym alkoholem, który zachęca do zabawy.
Możliwość wykonania zdjęcia z wykorzystaniem atrakcyjnych gadżetów to doskonała zabawa i oryginalna alternatywa dla tradycyjnego fotografa czy kamerzysty. Co ważniejsze, jest to atrakcja, którą można przygotować w bardzo prosty sposób – wystarczy wyznaczyć odpowiednie miejsce oraz odpowiednią ilość gadżetów, które uatrakcyjnią i dopełnią zdjęcia.
W zależności od indywidualnych uzgodnień oraz oczekiwań bohaterów dnia, czyli nowożeńców, fotobudka może być wyposażona w gadżety nawiązujące do konkretnego stylu, epoki, kultury, a nawet... bajki lub filmu. Możliwości jest bardzo wiele, wystarczy puścić wodze fantazji i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa. Dzięki tej atrakcji można przenieść się w lata dwudzieste XX wieku, a nawet poczuć klimat kultury sarmackiej. Godne polecenia są także gadżety rekwizyty nawiązujące do kultury regionu. Miłośnicy dziecięcej beztroski ucieszą się natomiast z rekwizytów związanych ze znanymi bajkami i baśniami.

fotobudka


Doskonałą zabawą okazują się zarówno okazjonalne rekwizyty, jak i samo wykonywanie zdjęć. Wykonane w fotobudce fotografie to niecodzienna i wspaniała pamiątka na całe życie, nierzadko przywołująca miłe wspomnienia.
Jest to także czas, by zapomnieć o codzienności i pozwolić sobie na zabawę z fantazją.

 

fotobudka_gadżety


Doskonałym gadżetem weselnym jest także świecący napis LOVE lub oryginalna, stylowa lub okazjonalna ramka do zdjęć.

 

napis love

napis love

Wynajem i rezerwacje: 788 804 358 lub [email protected]

 

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl