:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Uciekła podczas udzielanej jej przez pogotowie pomocy

Kronika policyjna, Uciekła podczas udzielanej przez pogotowie pomocy - zdjęcie, fotografia

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Tarczynie, doprowadzili do szczęśliwego finału prowadzonych przez siebie poszukiwań. W lesie szukali kobiety, która uciekła w trakcie udzielanej jej pomocy przez załogę pogotowia ratunkowego. 41- letnia kobieta trafiła już do szpitala. „Pomagamy i chronimy” tymi słowami kierujemy się w naszej codziennej służbie.

Do oficera dyżurnego komisariatu policji w Tarczynie zadzwonił lekarz z karetki pogotowia ratunkowego i poprosił o pilną pomoc. Z ustaleń wynikało, że w trakcie udzielania pomocy 41- letniej pacjentce, ta nagle wyrwała się i pobiegła w kierunku pobliskiego lasu.

Wezwana na pomoc policyjna załoga natychmiast udała się w wskazany im rejon. Po trwających kilkanaście minut poszukiwaniach, policjanci odnaleźli kobietę w leśnym zagajniku i bezpiecznie doprowadzili ją do karetki pogotowia, która zabrała ją do szpitala.

„ Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, tymi słowami kierujemy się w naszej codziennej służbie.

js
kpppiaseczno.policja.waw.pl

Uciekła podczas udzielanej jej przez pogotowie pomocy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl