:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Twoja córka może zagrać w FC Barcelona

Piłka nożna , Twoja córka może zagrać Barcelona - zdjęcie, fotografia

Czy wiesz, że od kilku sezonów FC Barcelona posiada bardzo silną drużynę kobiecą w której do niedawna grała Polka Joanna Kiedrzynek? A już od 1-go października na warszawskiej Białołęce FCBEscola Varsovia, oficjalna szkoła piłkarska FC Barcelony, zacznie szkolić również dziewczynki. Kto wie, być może twoja córka będzie kiedyś występować w barwach słynnego katalońskiego klubu?!

W najbliższym czasie FCBEscola Varsovia uruchamia zupełnie nowy projekt – zajęcia piłkarskie skierowane tylko do dziewczynek. Chętne zawodniczki będą trenowały dwa razy w tygodniu zgodnie z systemem szkolenia FC Barcelony. Zajęcia będą prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów w Centrum Piłkarskim przy ul. Fleminga 2 oraz na boisku przy ul Kajakowej 10. Dziewczynki będą mogły korzystać m.in. z największego kompleksu piłkarskiego w Warszawie, w którego skład wchodzą 4 boiska, centrum fizjoterapii oraz hala piłkarska w okresie zimowym. Wszyscy uczestniczy zajęć objęci są ubezpieczeniem oraz opieką medyczną.

Dla dziewczynek będzie to niesamowita okazja, aby rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną a w niedalekiej przyszłości wystąpić w rozgrywkach ligowych oraz międzynarodowych turniejach. O naszych wychowanków zabiegają największe kluby na świecie. W latach 2016-2017 nasi najlepsi zawodnicy przeszli do czołowych europejskich klubów: w 2016 roku Marcin Bułka przeszedł do Chelsea Londyn a w 2017 Balthazar Pierret przeszedł do OGC Nice. W naszym klubie trenuje wielu reprezentantów Polski oraz Kadry Mazowsza.

Zapraszamy na darmowe zajęcia próbne, pierwsze treningi ruszają już w październiku!

Kontakt
E-mail: [email protected]
Tel. 511-567-839

 Twoja córka może zagrać w FC Barcelona komentarze opinie

  • gość 2017-11-25 10:15:00

    Niestety, ogłoszenie jest nieprawdziwe - projekt dotyczy dzieci do 12 roku życia a FC Barcelona nie robi, na mocy międzynarodowego prawa piłkarskiego, transferów zagranicznych zawodników poniżej 16 roku życia - taka odpowiedź została mi udzielona przez hiszpański klub FC Barcelona.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl