:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C mgła

Tragedia pod Tarczynem. Dwie młode osoby nie żyją.

Było przed godziną 21.00 gdy bmw jadące według świadków z ogromną prędkością w kierunku Warszawy wypadło z drogi i dachowało. W wypadku zginęli 18 i 20- letni mieszkańcy Tarczyna. Ich ciała odnaleziono poza doszczętnie zniszczonym pojazdem. Policjanci ponownie zwracają się z apelem o rozsądek i rozwagę na drogach!

Niestety to kolejny śmiertelny wypadek z udziałem młodych osób, jaki miał miejsce podczas mijających wakacji na drogach powiatu piaseczyńskiego. Wczoraj przed godziną 21.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie otrzymał pierwszą informację, że na drodze krajowej numer 7 w kierunku Warszawy doszło do wypadku. Na miejsce skierowano najbliższe policyjne załogi z Tarczyna i Zalesia Górnego. Na pomoc w organizację objazdów wezwano funkcjonariuszy z oddziałów prewencji KSP.

Z pierwszych policyjnych ustaleń wynika, że kierujący bmw jadąc najprawdopodobniej z bardzo dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni do przydrożnego rowu, a następnie uderzył jeszcze w drzewa.

Pojazd uległ całkowitemu zniszczeniu. Ciała 18 i 20- letnich mężczyzn znajdowały się poza pojazdem.

Ten dramatyczny wypadek z udziałem młodych osób, niech będzie kolejną przestrogą dla innych kierowców. Policjanci ponownie apelują o rozsadek i ostrożność na drogach. Przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to by się do nich dostosować!

Tragedia pod Tarczynem. Dwie młode osoby nie żyją. komentarze opinie

  • gość 2017-08-29 13:13:39

    Naturalna selekcja. Tylko szkoda mi rodziców,

  • gość 2017-08-29 13:21:35

    Nie znałeś ludzi - nie oceniaj w taki sposób. Jesteś kierowcą? Zawsze jedziesz z prędkością która jest dopuszczalna? Sory ale jakoś tego nie widzę.

  • gość 2017-08-29 13:40:22

    Nie zawsze jeździ się z prędkością jaka jest dopuszczalna, czasem przekroczysz o 10km/h, ale jak sam widzisz po samochodzie i po zeznaniach świadków- prędkość musiała być ogromna... Ciała daleko poza samochodem, auto wygląda jak zgnieciona puszka, to już nie jest drobne przekroczenie prędkości, to jest po prostu bezmyślność młodych ludzi.

  • gość 2017-08-29 13:44:04

    Patrząc na to co zostało z auta, prędkość musiała być OGROMNA ! dobrze że nikomu poza nimi nic się nie stało. mogli spowodować jeszcze większą tragedię .

  • gość 2017-08-29 15:10:58

    Myślę, że komentarze tego typu są zbędne, ze względu na szacunek dla rodzin zmarłych. To ogromna tragedia dla nich. Uszanujcie to.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-29 16:52:41

    Osoba wyżej bardzo dobrze się wypowiedziały. Po 1... Nie znałeś osób lub nie byłeś świadkiem wypadku to nie masz prawa w jakikolwiek sposób komentować czy to ich bezmyślność czy co innego. Po 2... Wszyscy w internecie są idealnymi kierowcami a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Po 3... "Dobrze, że nikomu więcej się nic nie stało" weź człowieku usuń ten komentarz bo robisz z sobie debila. Tragedia dla rodzin, bo stracili dzieci. Po 4... Świadkowie wypadku mogli mówić, że prędkość była taka lub inna, media i tak to wszytsko przekręcą bo wiedzą co się dobrze sprzedaje. Prawdy nigdy się nie dowiemy niestety. Z chłopakami i tak prędzej czy później każdy z nas się spotka już na zupełnie innej szosie. Moje kondolencje.

  • gość 2017-08-29 18:26:20

    Młodemu nie przetłumaczysz. Pamiętam jak byłem w ich wieku, wtedy nic do tego łba nie dociera. Ja miałem farta, nikogo nie zabiłem i nie zginąłem, ale kilku kolegów mam na cmentarzu. Ci dwaj młodzi dołączaja do panteonu młodocianej głupoty i niedojrzałości. Świeć Panie nad ich duszą.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 00:54:21

    Wiecie Kurwa co! Nie znacie ludzi nie oceniajcie!!! JAK TO BYLI WASI BLISCY TO INACZEJ BYŚCIE PISALI, BEZ DYSZNE SZMATY!!! to byli moi przyjaciele... Jak macie pisać takie komentarze to lepiej w ogóle nie piszcie... Nam został tylko żal... nie znacie sytuacji, nic Kurwa nie wiecie.... jak bym napisał że jechali przepisowo to byście napisali jaka szkoda ojejku... Wy też zawsze jezdzicie przepisowo? Na pewno nie... Przepraszam za słowa Ale inaczej nie da się opisać waszych komentarzy...

  • gość 2017-08-30 07:09:47

    Napij sie zimnej wody i pierdolnij się w łeb. Napisz, że jechali biedaki przepisowo a z samochodu zostało to coś na filmie. Wygląda na to, że będziesz następny.

  • gość 2017-08-30 08:35:56

    Typowy syndrom BMW trgo typu, relatywnie lekki samochod, silnik o duzej mocy i mala stabilnosc zwlaszcza na duzych predkosciach prowadzi sie fatalnie, wyprowadzenie na prosta bardzo trudne, czesto niemozliwe. BMW jest nadreprezentowane w wypadkach drogowych. W polaczeniu z minimalnym doswiadczeniem tak mlodych ludzi skutki sa tragiczne.

  • gość 2017-08-30 08:47:05

    Prawda jest taka że kierujący tym BMW zap...ał jak nienormalny i nic go nie usprawiedliwia, stan samochodu jednoznacznie określa, że prędkość była szalona, na pewno przy 100km/h auto po uderzeniu w drzewo nie wyglądałoby tak tragicznie, a biegli sądowi bez problemu ustalą z jaką prędkością jechali, sami się wyeliminowali. Ch..j mnie obchodzi, że to byli czyiś dobrzy znajomi lub przyjaciele bo nie dbali o bezpieczeństwo innych osób takich jak ja czy innych postronnych, a wręcz mieli to głęboko w dupie. Winny dla mnie jest kierowca i pasażer i dla mnie byli obaj potencjalnymi zabójcami. W tym momencie nie muszę ich znać żeby ich ocenić bo wystarczy mi to co zrobili do ich oceny. Poza tym Ci co tak ich kochają niech obejrzą sobie filmik który wrzucili do sieci, na którym się podniecają jak to zapier..lają powyżej 200km/h tuż przed śmiercią. Jeszcze ktoś chce porozmawiać jacy to oni byli fantastyczni???. Pozdrawiam wszystkich kierowców, którzy nie koniecznie zawsze jeżdżą tak jak prawo mówi ale mają przynajmniej wyobraźnię, bo tych dwóch panów jej nie miało i tak musiało się to skończyć.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 09:19:16

    Serio nagrali filmik ? Jak wyszukać ????

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 14:43:17

    Nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć, żeby w tym miejscu nie dochodziło do tak tragicznych w skutkach wypadków. Skrzyżowanie w Tarczynie jest niestety miejscem, gdzie bardzo często dochodzi do wypadków. Nie dalej jak w ubiegły piątek też doszło tam do wypadku...... Więcej rozwagi kierowcy, noga z gazu. Czasami lepiej dojechać do celu chwilę później, niż wogóle.

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 16:46:00

    @up Tylko, że to nie było na krzyżówce w Tarczynie. Swoją drogą ktoś tam wyżej pisał, że bmw lekki z mocnym silnikiem źle się prowadzi blabla. Gorszego pier.olenia dawno nie widziałem. Takie e36 coupena przykład waży koło 1500kg więc wcale niemało, a najmocniejszy silnik benzynowy 2.8 ma 192konie (tzn miał 20 lat temu), więc też nie jakoś wiele. A pod względem prowadzenia... Te auta pływają niemal po asfalcie, żaden passat w tedei nie da takiego komfortu i pewności prowadzenia. Ale no cóż, taki strucel jak w tym wypadku, gdzie każdy element w innym kolorze, każda opona inna, jedną zimową tam widzę, do tego pewnie każda ma z 15 lat, to co się dziwić, że coś się zepsuło? Jeżdżę niejednokrotnie po 200km/h i jakoś nigdy "nie straciłem panowania". Ale nie takik szrotem, mimo,że też leciwym. PS a pasy to ciężko zapiąć? Czy byli przypięci ale podłoga przerdzewiała i mocowanie puściło?

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 16:47:48

    Uprzedzam hejterów - jeżdżę 200 tam, gdzie to legalne ;-)

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 17:14:32

    Niestety zyjemy w czasach gdzie jeśli ktoś nie przeżył takiej tragedii w swoje rodzinie to musi wtrącić swoje pięć groszy! Bo przecież wie najlepiej. Skoro komentuje Pan post w ten sposób najwidoczniej nie wie Pan co znaczy prawdziwa żałoba. Nie mysli Pan o tym co czuję jednego czy drugiego dziewczyna, matka, czy ojciec. Nie mogąc pogodzić się ze stratą najbliższej osoby, jeszcze muszą patrzeć na komentarz, ktory moze nawet nie wychodzi z Pana złośliwości tylko po prostu konieczności napisania czegoś, nie zastanawiając sie nad tym czy to mądre czy stosowne. Czy znał Pan któregokolwiek z nich? Wie Pan jakimi byli ludźmi, jak zachowywali się na codzień, jak prowadzili samochód... Może najwyższy czas aby ludzie ktorzy nie mają za wiele do powiedzenia po postu przemysleli to co robią i nie pisali głupot, bo dokładają tylko bólu najbliższym.. + Pan z iTVPiaseczno też zawsze wstawia odpowiednie zdjęcia, nie ma w sobie żadngo wyczucia, robi wszystko żeby tylko zrobić zdjęcia jakich nikt nie ma... żeby całemu zdarzeniu dodać pilanterii i żeby posypały się właśnie takie komentarze..

  • Gość - niezalogowany 2017-08-30 18:40:13

    Gdyby zamiast stołkow mieli siedzenia i pasy i samochod nie byl spawany moze by nie doszlo do tego.W ten sam dzien ludzie z pracy mowili jednemu zeby tym nie jezdzil bo sie zabije.Niestety ,byl juz taki dorosly i mial swoje racje.Szkoda chlopakow ale niestety to bylo na wlasne zyczenie:/

  • Gość - niezalogowany 2017-08-31 11:17:41

    Co sie stało to sie już nie dostanie. Wyrazy współczucia dla matki, ojca i siostry. Oni zostali i cierpią w tej chwili najbardziej. Pamiętajcie wszyscy MĄDRZY, że rodzina czyta wasze komentarze i wpisy. Może ich poniosło, może odbiła palma.... Jednak to były czyjeś dzieci!! Kto jest bez winy na tym świecie? Nikt! Sądzić nas będą na górze. Na tym padole nikt nie ma do tego prawa. Oni karę za czyny swoje już ponieśli. Bardzo wysoką. Obaj byli dobrymi chłopakami. Wiem to ponieważ znałam obu. Drodzy Państwo zanim dodacie kolejny MĄDRY wpis depnijcie w hamulec i najpierw dwa razy pomyślcie.

  • gość 2017-09-01 23:31:55

    Ci, którzy tu piszą podając się za znajomych tych młodzieńców, chcą wszystkim wmawiać, że to jakaś osobista tragedia? Że zdjęcia dodają zbyt wiele "pikanterii"? I BARDZO DOBRZE, ŻE TAKIE TE ZDJĘCIA SĄ! Niech ludzie widzą, nie tylko Ci młodzi, że życie jest kruche, a naginanie praw fizyki 25-letnim ZŁOMEM, bo tak się prezentuje to auto z każdym elementem w innym kolorze, jest idiotyzmem! Niech szloch rodziny i znajomych oświeci umysły następnych, którzy już myślą, jakby tu sobie pozaiwaniać.

  • Gość - niezalogowany 2017-09-04 14:01:32

    czy ktos wie gdzie nest ten filmik na ktorym śp. chwala sie swoimi wyczynami?

  • gość 2017-09-08 16:52:19

    Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich tych chłopaków. Wielka tragedia. Byli zdecydowanie za młodzi żeby odchodzić już z tego świata.

  • Gość - niezalogowany 2017-09-14 18:56:55

    W Polsce to zdaje się nigdzie nie można jechać 200....