:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Tercet czyli Kwartet

Kiedy: 2017-06-24 , godzina: 21:30 | Gdzie: Konstanciński Dom Kultury

Z okazji obchodów jubileuszu 40-lecia działalności Konstancińskiego Domu Kultury zapraszamy na koncert najwszechstronniejszej i najbardziej rozśpiewanej grupy aktorsko – kabaretowej w Polsce, czyli Tercet czyli Kwartet. W skład zespołu wchodzą: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Wojciech Kaleta i Robert Rozmus. Koncert będzie swoistą muzyczną podróżą po polskich i światowych przebojach lat 70., 80. i 90. zaprezentowanych w charakterystycznym estradowym stylu zespołu, z ogromnym poczuciem humoru. W repertuarze zespołu są m.in. wiązanki utworów takich zespołów jak ABBA czy Bee Gees, a także piosenek włoskich i hiszpańskich.

„Inteligencja, poczucie humoru, brawura, profesjonalizm…” – „Gazeta wyborcza” „Biegnijcie po bilety” zaraz po przeczytaniu tej recenzji… „Feerie pomysłów, kapitalnych tekstów, niezwykłe tempo i … chwila zadumy nad naszym zagonionym życiem „Życie Warszawy".

Bilety w cenie 40zł

Sprzedaż biletów:
- kasa w KDK wtorek – piątek godz. 12:00-18:00 oraz w dniu imprezy, na 2 godziny przed wydarzeniem
- na stronie KDK w zakładce bilety

 

Tercet czyli Kwartet komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl