:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Tarczyński Uniwersytet III Wieku

Kiedy: 2017-10-04 , godzina: 10:00 | Gdzie: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018

Tarczyńskiego Uniwersytetu III Wieku

Rusza kolejny sezon Uniwersytetu Trzeciego Wieku dla Seniorów. Zapraszamy do zapisywania się w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie. Celem naszych spotkań jest ciekawe spędzenie czasu: interesujące wykłady, filmy w Kinie za Rogiem, warsztaty. Dodatkowe korzyści to promocyjne warunki wstępu na spektakle teatralne w G.O.K., stały dostęp do bieżącej oferty kulturalnej, rozmowy przy herbatce.

Warto przyjść do nas, aby ciekawie wypełnić sobie czas w każdą środę od godziny 11:00, poznać innych uczestników Uniwersytetu i podczas tych spotkań dowiedzieć się jakie jeszcze formy aktywności możemy Państwu zaproponować (w ramach UTW, w Klubach Seniora, na zajęciach plastycznych etc.)

Inauguracja roku akademickiego 2017/2018 odbędzie się we środę 4. października o godz. 11:00. Uroczystość uświetni pokaz filmu niemego z muzyką na żywo. Rozdamy harmonogramy wykładów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Tarczyński Uniwersytet III Wieku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl