:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Środki odurzające posiadał w samochodzie i w mieszkaniu

Kronika policyjna, Środki odurzające posiadał samochodzie mieszkaniu - zdjęcie, fotografia

Dzielnicowi z Konstancina -Jeziornej zatrzymali 23- letniego kierowcę bmw przy którym ujawniono kilka porcji środków odurzających. Kolejne porcje ujawniono podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Podczas patrolu dzielnicowi z komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornej zwrócili uwagę na młodego mężczyznę , który na widok policyjnego patrolu błyskawicznie wskoczył do swojego bmw i próbował odjechać. Policjanci powstrzymali go przed odjazdem, a jego nerwowe zachowanie najprawdopodobniej wynikało z tego co 23- latek posiadał przy sobie.

Było to kilka porcji marihuany. Młody mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi ujawnili kolejne ukryte w mieszkaniu porcje marihuany.

Oprócz środków odurzających przy mężczyźnie zabezpieczono również znaczną sumę pieniędzy. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Środki odurzające posiadał w samochodzie i w mieszkaniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl