:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Sprawcy kradzieży damskiej torebki w rękach policji

Kronika policyjna, Sprawcy kradzieży damskiej torebki rękach policji - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Konstancina-Jeziorny po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia przestępstwa ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o dokonanie kradzieży w jednym z centrów handlowych. Jak wynika z policyjnych ustaleń skradli tam oni jednej z kobiet damską torebkę z pieniędzmi, dokumentami i telefonem komórkowym.

Było przed godziną 17.00, gdy do komisariatu policji w Konstancinie- Jeziornie zgłosiła się kobieta i poinformowała, że w czasie pobytu w tutejszym centrum handlowym została jej skradziona torebka w której znajdowały się pieniądze, dokumenty oraz telefon komórkowy.

Funkcjonariusze natychmiast przeprowadzili działania operacyjne w tym przejrzano monitoring miejski, jak i ten znajdujący się w centrum handlowym. I tu dzięki znakomitemu rozpoznaniu osobowemu jeden z policjantów zidentyfikował jednego z podejrzewanych.

Dalej sytuacja potoczyła się błyskawicznie. 25- latek został zatrzymany w miejscu zamieszkania i nie ukrywał zaskoczenia.Zaledwie kilka minut później funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie zatrzymali także jego 21- letniego kompana. Odzyskano torebkę, oraz telefon, który zdążyli już w międzyczasie sprzedać w jednym z komisów.

Obaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnej celi. Przypominamy, że przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Sprawcy kradzieży damskiej torebki w rękach policji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl