:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Sprawa karna burmistrza Lisa wraca do Sądu Rejonowego w Piasecznie

Samorząd, Sprawa karna burmistrza wraca Sądu Rejonowego Piasecznie - zdjęcie, fotografia

20 marca br. w Sądzie Okręgowym w Warszawie odbyła się rozprawa w sprawie Zdzisława Lisa oskarżonego o czyn z art.231 par.1k.k zażaleń oskarżycielek subsydiarnych i ich pełnomocnika na postanowienie Sądu Rejonowego w Piasecznie z dnia 16.11.17 w przedmiocie umorzenia postępowania. Niżej przedstawiamy w całości postanowienia Sądu wraz z uzasadnieniem, otrzymane od właścicieli przedszkoli.

Sprawa karna burmistrza Lisa wraca do Sądu Rejonowego w Piasecznie komentarze opinie

  • gość 2018-11-02 11:34:05

    Lis Lisem, a Putkiewicz swoje... Prawda o tym Panu P. jest niestety przykra, chociaż z pozoru przemiły i otwarty na potrzeby innych człowiek tak naprawdę kawał cwaniaka. Ciekawe kiedy wyjdą na jaw jego kolejne powiązania z korupcją i czy ktoś w końcu coś z tym zrobi. Niestety mając znajomości łatwo jest ukryć swoje przekręty, a zwykłym ludziom mydlić oczy ale na szczęście co raz większej liczbie osób otwierają się oczy. Czas najwyższy zakończyć tą samowolkę i bezkarności.

  • gość 2018-11-02 11:35:23

    Szybko ludzie zapomnieli o dość głośnej aferze z którą był powiązany Putkiewicz. Choć z drugiej strony P oraz jego koledzy na pewno dobrze postarali się aby sprawę zamieciono pod dywan, a właściwie fakt że maczał w tym palce. Dobrze wie, że gdyby jego korupcyjne układy wyszły na jaw, jego kariera polityczna była by stracona, zresztą tak jak on sam. danielputkiewicz.pl

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl