:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  6°C bezchmurnie

Śmierć w Konstancinie na ul.Długiej

Około godziny 17.30 w sobotę 24 marca doszło do tragicznego wypadku na ulicy Długiej w Konstancinie Jeziornie. Z informacji uzyskanych na miejscu wypadku, kierowca osobowej skody jadąc z nadmierną szybkością w kierunku Piaseczna, przy ograniczeniu do 30km/h, śmiertelnie potrącił 58 letniego pieszego, mieszkańca Konstancina. Szybkość była tak duża, że od potrącenia do zatrzymania skoda przejechała kilkadziesiąt metrów zostawiając po drodze części karoserii oraz bagaż pieszego. Kierowca skody był trzeźwy. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Po niedługim czasie dojechał także prokurator. Droga zablokowana przez kilka godzin w obu kierunkach. Policja oraz straż pożarna zorganizowała objazd.

Śmierć w Konstancinie na ul.Długiej komentarze opinie

  • gość 2018-03-24 23:31:38

    Witam uderzająć człowieka auto przejsżdza 70 metrów do zatrzymania to napewno nie jechał 30 km /h ,po drugie ten człowiek zginoł na miescu trzeba było zobaczyć jak wyglada skoda po wypadku,brak wyobraźni co moze sie zdarzyć jak mi wtargnie osoba na ulicę tak jak własnie się stało.Ten człowiek powinien spedzić resztę życia w więzieniu.

  • gość 2018-03-27 09:59:46

    Też jestem za karą dość drastyczną dla kierowcy,brawura i lekkomyślność na naszych drogach jest na porządku dziennym i nocnym.Zabrać mu prawo jazdy dożywotnio za ten czyn.Człowiek przez barana stracił coś najcenniejszego ŻYCIE!!!!!!!!!!!!

  • gość 2018-04-29 16:04:42

    Szkoda człowieka , był to mój dobry znajomy.Niech odpoczywa w pokoju.

Dodajesz jako: Zaloguj się