:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe, przelotne opady deszczu

Śmierć Sławomira Rosłona

Sprawy lokalne, Śmierć Sławomira Rosłona - zdjęcie, fotografia

Wczorajszego wieczoru 28 wrześnie br. zmarł Sławomir Rosłon.

Wieloletni działacz sportowy, twórca piaseczyńskiej lekkoatletyki. Trener, wychowawca bezgranicznie kochający pracę z młodzieżą. Autorytet dla wielu młodych ludzi. Inicjatorimprez sportowych w gminie Piaseczno i nie tyko.Człowiek dla, którego nie było rzeczy niemożliwych w dziedzinie sportu. Oddany sprawie, uparty i konsekwentny w realizacji celów służących rozwojowi sportu dzieci i młodzieży. Wielokrotnie odznaczany przez Polski Związek Lekkiej Atletyki  tytułem „Trener roku”.Wizjoner potrafiący niesamowicie zmobilizować środowisko sportowe swą pozytywną prowokacją.

 


                Z przykrością pożegnamy go mszą  świętą  2 października br. o godz. 11.00 w kościele Św. ANNYw Piasecznie ( Plac Piłsudskiego). Ceremonia pochówku odbędzie się na cmentarzu we wsi Perlejewo k. Ciechanowca. Dla chętnych w uczestniczeniu w drugiej części ceremonii – pogrzebie, zostanie podstawiony  autokar na parkingu przy kościele Św. Anny.

Autor Katarzyna KondraciukŚmierć Sławomira Rosłona komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl