:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C lekki deszcz

Rodzinny Piknik z zespołem Mazowsze

Urzędy i Instytucje , Rodzinny Piknik zespołem Mazowsze - zdjęcie, fotografia

23 – 24 czerwca 2017 r. odbędzie się Rodzinny Piknik z zespołem Mazowsze. W zabytkowym parku w Karolinie czekać będzie moc niezapomnianych atrakcji. W programie m.in. koncerty, warsztaty artystyczne, zajęcia edukacyjne, przejażdżki kucykami, jarmark produktów regionalnych i rękodzieła artystycznego, pokaz musztry paradnej, Strefa Dziecka z licznymi atrakcjami (w tym: zamki dmuchane, wata cukrowa, popcorn) znajdować się będzie na tyłach hotelu.

Darmowy przejazd kolejką WKD możliwy będzie na podstawie opaski silikonowej wydawanej  w kasie biletowej MAZOWSZA oraz kasach WKD od 9 czerwca na hasło Zachęcamy do korzystania z parkingu przy Zespole Szkół w Otrębusach (ul. Piaseckiego 2).

Koncert MAZOWSZA 24 czerwca o godz. 21:00 transmitowany będzie przez Internet. Dostęp do transmisji pod adresem https://mazowsze.inplayer.com/ po uiszczeniu symbolicznej opłaty technicznej wynoszącej 5 dolarów.

Punkty gastronomiczne zapewnia Karczma Staropolska MAZOWSZE oraz Restauracja ELITA.

Prowadzenie: Olgierd Łukaszewicz, Duet Jaha, Michał Haber

WSTĘP WOLNY!

Biuro Prasowe 
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego Rodzinny Piknik z zespołem Mazowsze komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl

Urzędy i Instytucje , Okolice powiatu piaseczyńskiego - więcej informacji