:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Prowokacyjne zachowanie pseudoopozycji na spotkaniu z posłem Stanisłwem Piotrowiczem

Próba zakłócenia spotkania posła Piotrowicza z mieszkańcami Konstancina. Chamstwo i brak kultury to główne argumenty "totalnej opozycji". Nie tylko w Konstancinie.

Koło PiS z Konstancina Jeziorny w osobach Sergiusza Muszyńskiego i Martina Świegodzińskiego zorganizowało spotkanie w Centrum Księży Pallotynów  z posłem Stanislawem Piotrowiczem. Wielokrotnie w tym miejscu były organizowane spotkania z posłami, ale jeszcze nigdy, jak informował nas Sergiusz Muszyński, nie było tak napiętej atmosfery i próby zakłócenia spotkania posła z mieszkańcami. Na spotkanie przybyli przedstawiciele wielu opozycyjnych organizacji i próbowali swoim chamskim zachowaniem przerywać wystąpienie posła. Pan Poseł nie dał się sprowokować i udało mu się doprowadzić swoją wypowiedź do końca. Po zakończeniu spotkania nie obyło się bez słownych przepychanek i obraźliwych krzyków. Co to znaczy demokracja? Czy tak ma wyglądać demokracja w Polsce?

Prowokacyjne zachowanie pseudoopozycji na spotkaniu z posłem Stanisłwem Piotrowiczem komentarze opinie

  • gość 2017-02-16 10:15:36

    Wspaniały materiał, co za buraki i chamy ci KODowcy, brawa dla redakcji!

  • gość 2017-02-16 14:43:57

    Pan Piotrowicz nie chciał, nie umiał udowodnić swojego mandatu poselskiego, bo faktycznie nie ma żadnych dowodów na to przez kogo został wybrany !? A to skandal ! Tak wyglada ta jego pełna frazesów demokracja? Nie wybrany przez przedstawicieli Suwerena-Słowiańskiego Narodu Polskiego a więc przez kogo ? Tak wię logiczne staje się że został wybrany przez uzurpatorów, którzy sami przyznali się do braku zabezpieczeń przed fałszerstwami wyborczymi !

  • gość 2017-02-16 14:55:45

    Panie, zamiast zakłócac spotkania, krzyczec, powinenes pan normalnie jak kulturalny czlowiek wysłuchac goscia, poczekac az bedzie moment pytan, zadac pytanie i zobaczyc co posel odpowie. Pan natomiast zachowales sie jak małpa co dopiero z drzewa zlazła i darłeś mordę mimo że denerwowało to wszystkich wokół. zero szacunku dla innych ludzi.

  • gość 2017-02-16 15:01:04

    Ten cham i prostak który rozwala spotkanie to typowy KODowiec, oni zachowują się jak bydło

  • gość 2017-02-16 20:03:42

    Jaka demokracja? Pisory to przygłupy do potęgi. Widać było po tych dwóch wypowiadających się. Banda głupków rozwalających państwo. A jak widać kto na takich przychodzi? Moherowe berety, stare baby dewoty.

  • gość 2017-02-16 21:14:16

    Droga redakcjo. Wiecie, że podlizywanie się jest niehigieniczne?

  • gość 2017-02-17 17:47:02

    mnie sie wydaje, ze na zadane proste pytanie pan posel powinien odpowiedziec, jak bedzieciesie zachowywac jak stato baranow w Polsce nic sie nie zmieni, skinczmy z pieknymi slowkami, oczarowanie jego mowy, zachowujecie sie jak dorosle dzieci, powiem barany, wasza sorupa naiwnsci jest tak gruba, ze trzebaby mlota pnelatycznego, W filmie nie widze, zeby osoba , ktora zadala pytanie o mandat w jakis sposob urazila, nie slyszalem wyzwisk z jego strony, zetelna prosbe o pokazania mandatu, jak ta osoba by go miala , to bez wahania moglaby go pokazac, ci co byli na sali zahowali sie jak ci sami co skazywali na stos niewinnych ludzi, szybko, zeby wyrzucic z sali zrobiliscie glosowanie ale nikt z was niezadal sobie pytania "dlaczego to pytanie", nie poddajcie sie uludzeniu pieknych slowek, cukrowanych i lukrownych, fakt jest, ze Polska zostaje rozgrabiona przez tych samych co wam mydla obietnicami oczy, zacznijcie szukac wiedzy a nie chdzcie za falzywymi prorokami.

  • gość 2017-02-17 19:26:46

    was, pisiory, nic nie przekona, nic was nie obchodzi niszczenie Polski, demontowanie przyzwoitości, obronności, demokracji, ośmieszanie Polski w świecie, łykacie wszystko, wszystkie kłamstwa tego obrzydliwego gnoma z Żoliborza, który cynicznie zniszczył SPOŁECZEŃSTWO, postawił z waszą pomocą barykadę, która zatruwać będzie naszą Ojczyznę przez lata .... nie daje mi spokoju taka myśl: dzisiaj jesteście górą, jesteście klakierami wprowadzania zamordyzmu - co jednak będzie, gdy wasze dzieci czy wnuki staną po przeciwnej stronie barykady? co powiecie na nadchodzące pałowanie, zamykanie, sądzenie, ograniczanie praw obywatelskich waszym milusińskim?????????????????????????????????????????????????????????????????

  • gość 2017-02-18 11:41:18

    tego gościa co się rzucał i awanturował mimo próśb otoczenia by zachował spokój powinna wyniesc Policja. Organizatorzy za bardzo cierpliwi dla awanturnika