:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Próba odwołania Katarzyny Paprockiej.

Po raz kolejny wrze w piaseczyńskim PiS. Próba odwołania z funkcji członka zarządu Katarzynę Paprocką spaliła na panewce. Przynajmniej na tej sesji. Pomimo usilnych starań drużyny piaseczyńskiego PiS nie udało się przeprowadzić głosowania nad usunięciem Katarzyny Paprockiej . Starosta Ołdakowski wygłosił oświadczenie zarządu o woli odwołania Pani Katarzyny, ale radni nie pozwolili wprowadzić tego punktu do porządku obrad. Topór nad głową radnej będzie jeszcze wisiał do najbliższej sesji w dniu 21 grudnia. Wg naszej opinii argumenty, które spowodowały działania Starosty w celu odwołania Pani Katarzyny Paprockiej są po prostu słabe. Widać gołym okiem, że szuka się argumentów na siłę, aby zmienić członka zarządu. Co się zmieni przez kolejne 6 dni? Zobaczymy.
Na tej sesji było jeszcze kilka innych ciekawych tematów nad którymi obecnie pracujemy.

Próba odwołania Katarzyny Paprockiej. komentarze opinie

  • gość 2017-12-20 19:07:34

    „Starosta Ołdakowski wygłosił oświadczenie zarządu o woli odwołania Pani Katarzyny, ale radni nie pozwolili wprowadzić tego punktu do porządku obrad.” ---------------------------------------------------------- Czyli tym razem nie było triumfu woli?

Dodajesz jako: Zaloguj się