:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  32°C bezchmurnie

Poszukujemy kobiety kierującej nissanem, która potrąciła 14- latkę, nie udzieliła jej pomocy i odjec

Kronika policyjna, Poszukujemy kobiety kierującej nissanem która potrąciła latkę udzieliła pomocy odjec - zdjęcie, fotografia

Poszukujemy świadków potrącenia 14- letniej dziewczynki przechodzącej przez przejście dla pieszych w Piasecznie. Zdarzenie miał miejsce przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Kusocińskiego w dniu 23 stycznia br., około godziny 08.50. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że kobieta kierująca ciemnoczerwonym lub bordowym nissanem, po zdarzeniu nie udzieliła rannej pomocy i odjechała. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu sprawcy tego zdarzenia prosimy o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna, prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło w dniu 23 stycznia 2017 roku około godziny 08.50 przy skrzyżowaniu ulicy Puławskiej i Kusocińskiego ( na wysokości sklepu Tesco ).

Z przeprowadzonych w tej sprawie ustaleń wynika, że przechodząca przez przejście dla pieszych 14- letnia dziewczyna została potrącona przez ciemnoczerwony lub bordowy samochód marki nissan. Początkowe numery poszukiwanego samochodu to WPI 33……..za kierownicą nissana znajdowała się kobieta. Po potrąceniu kierująca nie zatrzymała się i nie udzieliła pomocy rannej dziewczynie.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności tego wypadku i danych osobowych kobiety kierującej nissanem lub jej miejsce zamieszkania proszone są o pilny kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 211, 60 45 213 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Poszukujemy kobiety kierującej nissanem, która potrąciła 14- latkę, nie udzieliła jej pomocy i odjec komentarze opinie

  • gość 2017-02-27 09:38:36

    Rodziców Potrąconej dziewczyny proszę o wiadomość na email: [email protected]

  • gość2 - niezalogowany 2017-02-27 23:04:59

    A czy tak trudno jest znaleźć w bazie? zostaje 1000 kombinacji, które można powiązać z samochodami marki nissan i kolorem (ew. 24*24*24 kobinacji jeżeli dopuszczamy znaki). Obstawiam że nissanów w takim kolorze jest około 0.1% lub nawet 0.01% więc...?

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl