:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Poszukiwany Koordynator do Klubu Seniora

Sprawy lokalne, Poszukiwany Koordynator Klubu Seniora - zdjęcie, fotografia

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno poszukuje koordynatora do tworzonego właśnie Klubu Senior+, który ma rozpocząć swoją działalność we wrześniu.

– Szukamy osoby do pracy w obecnie tworzonym Klubie Senior+. To będzie stanowisko dla osoby, która nie boi się wyzwań, ma głowę pełną pomysłów na pracę z seniorami i chce się realizować w zakresie animacji społecznej. Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia – mówi Sylwia Chojnacka-Tuzimek z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno.

Koordynator odpowiadać będzie za przygotowanie i realizację planu działalności klubu, prowadzenie punktu bibliotecznego, opracowywanie scenariuszy i organizację przedsięwzięć, a także udział w działalności edukacyjnej i rekreacyjnej. W obowiązkach przyszłego pracownika znajduje się też nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z innymi instytucjami.

Informacje na temat stanowiska i spis dokumentów potrzebnych do rekrutacji dostępne na stronie biblioteki www.biblioteka-piaseczno.pl

Poszukiwany Koordynator do Klubu Seniora komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl