:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ

Sprawy lokalne, Porozmawiajmy bezpieczeństwie możesz mieć wpływ - zdjęcie, fotografia

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie informuje mieszkańców gminy Lesznowola o debacie społecznej, która odbędzie się 09 października br. o godzinie 15.00 w Centrum Integracji Społecznej w Magdalence. Podczas debaty zostaną omówione problemy mieszkańców związane z lokalnymi zagrożeniami oraz działania policjantów w celu ich przeciwdziałania.

Hasło przewodnie debat społecznych organizowanych przez policjantów brzmi:  "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ". Tematem spotkań są przede wszystkim lokalne problemy mieszkańców związane z bezpieczeństwem. Podczas debaty w Magdalence omówione zostaną, między innymi, zagrożenia zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz priorytetowe działania policjantów w ramach programów „Dzielnicowy bliżej nas” i „Moja Komenda”.  Policjanci zwrócą uwagę także na wciąż aktualne zagrożenia dla seniorów, związane z oszustwami.

Debata odbędzie się na zaproszenie Mazowieckiego Związku Pracodawców Gminy Lesznowola.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl