:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Policjanci z Tarczyna zatrzymali 46- latka w związku ze śmiercią starszego mężczyzny

Kronika policyjna, Policjanci Tarczyna zatrzymali latka związku śmiercią starszego mężczyzny - zdjęcie, fotografia

Policjanci z Tarczyna przez kilkanaście minut prowadzili reanimację 70- latka, niestety mężczyzny nie udało się uratować. W tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali spokrewnionego ze zmarłym 46-latka. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że pomiędzy mężczyznami mogło dojść do kłótni, a także kontaktu siłowego. Sprawa prowadzona jest pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu.

Funkcjonariusze z komisariatu policji w Tarczynie otrzymali od oficera dyżurnego tutejszej jednostki zgłoszenie, by pilnie udali się do małej miejscowości znajdującej się na terenie gminy.

Na miejscu policyjna załoga usłyszała, że w jednym z pomieszczeń mieszkalnych na podłogę upadł znajdujący się tam 70- letni mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania ratownicze. Reanimację mężczyzny prowadzili, aż do przybycia na miejsce załogi pogotowia ratunkowego. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.

W wyniku przeprowadzonych na miejscu wstępnych ustaleń, policjanci w tej sprawie do wyjaśnienia zatrzymali spokrewnionego ze zmarłym 46- latka.

Wstępne policyjne ustalenia świadczą, iż pomiędzy mężczyznami mogło dojść do kłótni, a także najprawdopodobniej do wzajemnego zadawania uderzeń.

Czynności w tej sprawie prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Grójcu.

Prowadzone postępowanie wyjaśni czy zaistniałe zdarzenie mogło mieć wpływ na śmierć 70- latka.

kpppiaseczno.policja.waw.pl

Policjanci z Tarczyna zatrzymali 46- latka w związku ze śmiercią starszego mężczyzny komentarze opinie

  • Gośćmi - niezalogowany 2018-08-29 12:03:48

    Paweł posiedzi

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl