:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Policjanci z Tarczyna uratowali życie

Kronika policyjna, Policjanci Tarczyna uratowali życie - zdjęcie, fotografia

Dzięki szybkiej interwencji policjantów z komisariatu w Tarczynie, żyje 51-letnia kobieta, której życie było zagrożone. Policjanci niemal w ostatniej chwili odnaleźli ją i do czasu przybycia wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego przeprowadzali niezbędne czynności ratując jej życie.

Wczoraj po południu, oficer dyżurny komisariatu w Tarczynie otrzymał alarmującą informację o kobiecie, która wyjechała z domu do pracy, lecz już tam nie dotarła. Policjanci z referatu patrolowo- interwencyjnego w trakcie poszukiwania zaginionej kobiety odnaleźli jej samochód na jednej z leśnych dróg. Wewnątrz samochodu znajdowała się poszukiwana 51- latka, której stan zagrażał jej życiu. Policjanci natychmiast przystąpili do czynności ratowniczych, prowadząc je aż do czasu przybycia we wskazane miejsce załogi pogotowia ratunkowego.

Tylko dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu oficera dyżurnego oraz policjantów z patrolówki odnaleziono i uratowano życie 51- letniej kobiecie.

„Pomagamy i chronimy” to nie tylko hasło, to również zasada którą kierujemy się w naszej codziennej służbie.

źródło: kpppiaseczno.policja.waw.pl

Policjanci z Tarczyna uratowali życie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na iTVPiaseczno.pl